POLITYKA

Nabluzgał na polityków, teraz za to odpowie. Owsiak pod sąd!

Do sądu rejonowego w Słubicach trafił wniosek o ukaranie Jerzego Owsiaka. Miałby odpowiadać za to, że jego wypowiedź na zakończenie Przystanku Woodstock zawierała niecenzuralne słowa.

Na zakończenie Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak w swoim stylu postanowil skomentować sytuację polityczną w Polsce. Nie zabrakło tak lubianych przez twórcę WOŚP wulgaryzmów. Owsiak wykrzykiwał więc: ”Pie***lić polityków", "czy macie k**wa serce do ludzi"?. Wulgaryzmy wycelował także w szefa MSWiA, krzycząc ze sceny: "Nie mów mi k***a, że tu jest podwyższone ryzyko, tu w tym miejscu. Kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz!".

 

W związku z tym wystąpieniem do sądu trafił wniosek o ukaranie twórcy Przystanku. Owsiak został wezwany na komendę, gdzie złożył zeznania.

 

Owsiak, cytowany przez fakt24.pl, powiedział, że tuż po zakończenie Przystanku zgłosili się do niego policjanci, by odebrać nagrania z kamer monitoringu, które z powodu uznania imprezy za wydarzenie o podwyższonym ryzyku zostały zamieszczone na ternie, gdzie odbywały się koncerty. 

 

– Monitoring się sprawdził, ale niestety mam poczucie, że również służył również do inwigilacji naszego festiwalu – twierdzi Owsiak.

 

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

Lekarzy można zatrzymać w Polsce! Jest na to sposób!

Redakcja malydziennik

Tak Breivik chciał przechyrzyć służby więzienne. Planował użyć ogłoszeń matrymonialnych do szerzenia swojej ideologii

Redakcja malydziennik

To które dzieci likwidujemy, żeby było mniej CO2? Szwedzcy badacze chyba upadli na głowę

Ładuję....