CYWILIZACJA

Na tym nabożeństwie płakali wszyscy, a pastorowi łamał się głos. ZOBACZ!

Ponad tysiąc osób uczestniczyło w pierwszym od czasu strzelaniny nabożeństwie w kościele baptystów w Sutherland Springs. To tam szaleniec zabił ponad 20 osób. Pastor Frank Pomeroy łamiącym się głosem mówił o odnajdowanej w ciemności nadziei.

Pierwszy pastor kościoła baptystycznego z Sutherland Springs w Teksasie Frank Pomeroy wyłosił orędzie o przebaczeniu podczas pierwszego nabożeństwa po masakrze. Mówił, że ofiary są z Jezusem Chrystusem. Podczas swojej przemowy pastro ani razu nie wymówił nazwiska mordercy. 

 

"Znałem wszystkich, którzy oddali swoje życie w tym dniu, niektórzy z nich byli moimi najlepszymi przyjaciółmi i była wśród nich i moja córka Anabelle” – mówił Pomeroy. „Nie mam wątpliwości, że dzisiaj tańczą z Jezusem" – dodał. 

 

"Mamy wolność głoszenia Chrystusa, mamy wolność wyboru, a zamiast wybierać ciemność, jak zrobił to jeden młody człowiek, mówię, że wybieramy życie" – powiedział pastor.

 

 

Na nabożeństwie obecny był także senator John Cornyn. "Musimy naprawić ten zepsuty system", powiedział dziennikarzom po nabożeństwie. "Będę domagał się tych zmian”.

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik,christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Muzułmanie tę kawiarnię ominą szerokim łukiem. Powód?

Koniec świata Zachodu! Belgijski kardynał chce święcić związki sodomskie!

Lekarze nie chcą ratować samobójców! Odpowiedź szokuje!

Redakcja malydziennik
Ładuję....