WYDARZENIA

Na tym nabożeństwie płakali wszyscy, a pastorowi łamał się głos. ZOBACZ!

Ponad tysiąc osób uczestniczyło w pierwszym od czasu strzelaniny nabożeństwie w kościele baptystów w Sutherland Springs. To tam szaleniec zabił ponad 20 osób. Pastor Frank Pomeroy łamiącym się głosem mówił o odnajdowanej w ciemności nadziei.

Pierwszy pastor kościoła baptystycznego z Sutherland Springs w Teksasie Frank Pomeroy wyłosił orędzie o przebaczeniu podczas pierwszego nabożeństwa po masakrze. Mówił, że ofiary są z Jezusem Chrystusem. Podczas swojej przemowy pastro ani razu nie wymówił nazwiska mordercy. 

 

"Znałem wszystkich, którzy oddali swoje życie w tym dniu, niektórzy z nich byli moimi najlepszymi przyjaciółmi i była wśród nich i moja córka Anabelle” – mówił Pomeroy. „Nie mam wątpliwości, że dzisiaj tańczą z Jezusem" – dodał. 

 

"Mamy wolność głoszenia Chrystusa, mamy wolność wyboru, a zamiast wybierać ciemność, jak zrobił to jeden młody człowiek, mówię, że wybieramy życie" – powiedział pastor.

 

 

Na nabożeństwie obecny był także senator John Cornyn. "Musimy naprawić ten zepsuty system", powiedział dziennikarzom po nabożeństwie. "Będę domagał się tych zmian”.

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik,christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Policja URATOWAŁA te dzieci od śmierci!

Redakcja malydziennik

Wiemy, gdzie najlepiej żyje się na emeryturze! Polscy seniorzy mogą być wściekli

Szwecja nie chce jej udzielić azylu, bo jest CHRZEŚCIJANKĄ

Redakcja malydziennik
Ładuję....