CYWILIZACJA

Na pewno ich nie znasz! Sprawdzone sposoby na UKĄSZENIA komarów

Jest wiele sposobów na zwalczanie komarów, ale co zrobić, gdy owad już nas ugryzie? Czerwone bąble swędzą i są widoczne tygodniami. Oto kilka rozwiązań, jak tego uniknąć.

Czasem najbardziej niepozorne i naturalne rozwiązania są nalepsze. Pierwszym domowym sposobem na ukąszenia komarów jest pasta do zębów. Zawarty w niej mentol i olejek miętowy schłodzą bąbel i zmniejszą obrzęk.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wzrost KRADZIEŻY w Polsce. Nie uwierzysz, co najchętniej kradną złodzieje!

 

Kolejny jest lód, który skurczy naczynia krwionośne w miejscu ugryzienia i zmniejszy swędzenie. Pomocny będzie także miód, który ma działanie antybakteryjne. A jeśli w ogóle chcemy odstraszyć komary, to bardzo nie lubią one zapachu octu jabłkowego. Wystarczy się nim posmarować i pozbędziemy się  uciążliwych owadów.

 

Także cebula i bazylia, dostępne w każdej kuchni, ukoją ugryzienia. Bazylia zawiera kamforę, która działa podobnie jak mentol i łagodzi. Natomiast cebula z pewnością pomoże na swędzenie.

 

Źródło: portal.abczdrowie.pl

 

Komentarze

Zobacz także

Zobacz, co chcą zrobić hiszpańskie lesbijki, geje, transseksualiści i biseksualiści! Chcą całkowicie zniszczyć ruchy prolife!

Redakcja malydziennik

Urodziła się bez rąk i nóg. „Daje nam o wiele więcej, niż my moglibyśmy jej dać”

TRAGEDIA w WORD. Kursantka zabiła egzaminatora!

Redakcja malydziennik
Ładuję....