POLITYKA

Muzułmanie zbiorowo zgwałcili Niemkę w Sylwestra. Sąd…

Sąd w Wiedniu skazał w czwartek ośmiu Irakijczyków na kary od 9 do 13 lat więzienia za zbiorowy gwałt na 28-letniej Niemce w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Jeden Irakijczyk został uniewinniony z braku dowodów winy.

Niemka przyjechała do Wiednia na sylwestra. Nad ranem, kiedy była mocno pijana (ponad 2 promile alkoholu we krwi), spotkała czterech Irakijczyków przed jednym z lokali. Jak pisze agencja APA, Irakijczycy wykorzystali jej stan upojenia alkoholowego i zaprowadzili ją do mieszkania swego znajomego. W mieszkaniu tym było kolejnych pięciu Irakijczyków.

 

Według aktu oskarżenia wszystkich dziewięciu mężczyzn – najmłodszy ma 22 lata, a najstarszy 48 i są ze sobą spokrewnieniu lub spowinowaceni – kolejno zgwałciło Niemkę.

 

Irakijczycy nie przyznawali się do gwałtu. Jeden zeznał, że uprawiał seks z tą kobietą, ale twierdził, że doszło do tego z jej inicjatywy. Najstarszy przekonał sąd, że spał tej nocy, nie wiedział, co działo się w mieszkaniu, a rano tylko pomógł Niemce wstać. Został uniewinniony.

 

Czwartkowy wyrok wiedeńskiego sądu nie jest prawomocny. Skazani zapowiedzieli apelację. Także uniewinnienie jednego z oskarżonych nie jest jeszcze prawomocne. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Pokój i Dobro zapanują wreszcie w Polsce

Redakcja malydziennik

Będzie ograniczenie handlu w niedziele! Jest tylko jedno "ale"

Redakcja malydziennik

Oto na czym powinna być oparta polska gospodarka!

Ładuję....