CYWILIZACJA

Muzułmanie ZAKATOWALI chrześcijańskiego nastolatka na śmierć! Wszystko dlatego, że…

Bestialstwo muzułmanów wstrząsnęło do głębi chrześcijanami z całego świata. 17-letni Sharoon Masih z Pakistanu został zakatowany na śmierć przez muzułmańskich kolegów z klasy. Oprawców rozwścieczyła błaha rzecz!

Był to dopiero trzeci dzień młodego chrześcijanina w szkole w Punjab. Wszyscy jego koledzy i koleżanki z klasy byli wyznania islamskiego. Co sprawiło, że został bestialsko zamordowany?

 

Otóż chłopak napił się ze szklanki, z której wcześniej pił jeden z jego kolegów. To doprowadziło młodych muzułmanów do diabelskiej furii. Przewrócili Sharoona na ziemię i bili bez opamiętania. Kilkadziesiąt uderzeń w ciało i głowę sprawiło, że chłopak zmarł. Policja zatrzymała jednego ucznia Muhammada Ahmeda Rana, który przyznał się, że rzucił się na Masiha. Twierdził jednak, że dlatego, że ten zniszczył mu telefon. Rana nie ujawnił śledczym nazwisk pozostałych katów chociaż śledczy są przekonani, że w morderstwie brało udział więcej osób.

 

Jakby tego było mało, podczas popełniania przez muzułmańskie bestie ohydnej zbrodni obecny był nauczyciel. Nazir Mol utrzymuje jednak, że nic nie wie i nic nie widział.

 

Chrześcijańska rodzina jest załamana śmiercią swojego pierworodnego dziecka. Rodzice długo zbierali pieniądze by móc posłać swojego syna do prestiżowej szkoły. Wydali całe pieniądze na czesne, przez co nie starczyło im już na mundurek.Chłopak już pierwszego dnia padł ofiarą muzułmańskich zwyrodnialców. Był popychany i bity po twarzy, a także musiał spędzić dzień pod murami szkoły za brak wymaganego stroju.Jego klasowi koledzy chcieli zmusić go do przejścia na islam i obrażali go.

 

Matka chłopca jest zrozpaczona śmiercią syna i przekonuje, że śledztwo jest prowadzone w niedbały sposób. Nie wydaje się też abyktokolwiek poniósł jakieś konsekwencje. Dyrektor szkoły Saleem Tahir został rzekomo zawieszony, ale wciąż jak gdyby nigdy nic, przychodzi do szkoły.

 

Ot religia pokoju w praktyce.

Źródło: tygodniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Nielegalni imigranci szturmują Polskę! To już kolejny przypadek w tym miesiącu

22 dzień miesiąca. I kolejny atak, w którym giną ludzie. Czy data zamachu to tylko przypadek?

Charlie Gard niebawem „będzie w ramionach kochającego Boga i Zbawiciela”. Ale walka jego rodziców trwa

Ładuję....