WYDARZENIA

Muzułmanie dalej szturmują Polską granicę! Wszystko przez Merkel!

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pieszo przekroczyli granicę państwa z Ukrainy do Polski. Nielegalni imigranci to obywatel Turcji i dwóch Marokańczyków. Wszyscy chcieli dotrzeć do Niemiec, w odpowiedzi na zaproszenie kanclerz Merkel. Szkoda tylko, że przez Polskę.

23 października br. mundurowi z placówki straży granicznej w Korczowej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pieszo przekroczyli granicę między Ukrainą a Polską w rejonie miejscowości Chotyniec w powiecie jarosławskim. Okazało się, że zatrzymani to obywatele Maroka w wieku 18 i 26 lat, studiujący na Ukrainie. Dwa dni wcześniej granicę w tym rejonie przekroczył 27-letni obywatel Turcji. Jak widać, wędrówka ludów trwa w najlepsze.

 

Złapani muzułmanie przyznali, że celem ich podróży miały być Niemcy, gdzie jak twierdzili, chcieli rzekomo podjąć pracę zarobkową. W rzeczywistości, chcieli po prostu pomóc swoim braciom w wierze, zamienić ten prawie już pogański kraj, w kalifat.

 

Polskie służby przeprowadziły czynności służbowe a następnie odesłały stronie ukraińskiej, niechcianych gości. 

Źródło: Mały Dziennik/ strazgraniczna.pl

Komentarze

Zobacz także

MIT o piciu wody OBALONY. Nie daj się WROBIĆ! Zobacz, całą PRAWDĘ

Redakcja malydziennik

Chwalił się, że żyje w otwartym związku. „Zapomniał” powiedzieć o tym żonie

Adam Gaafar

Terlikowska: Rok za kota. Za dziecko – sława

Redakcja malydziennik
Ładuję....