CYWILIZACJA

Muzułmanie chcą emigrantami ZALAĆ Europę – przepowiedział to… Mahomet!

Prorok islamu, Mahomet, oprócz podyktowania Koranu, miał mieć wiele innych wizji. I nie chodzi nawet o to, czy były one prawdziwe, ale o to, czy muzułmanie w nie wierzą. A obecny obrót spraw pokazuje, że tak.

Te przepowiednie spisane zostały w hadisach, które są podstawą innej świętej księgi – sunny. Wierzy w niego odłam zwany sunnitami, stanowią oni zaledwie… 90% muzułmanów.

 

"Będziecie walczyć z Rzymianami. Ci, którzy pojawią się po was też będą z nimi walczyć, aż wreszcie pójdą na wojnę najlepsi" – mówił prorok w jednym z hadisów zebranych przez Al-Buchariego, dodając gdzie indziej, że jednym ze znaków końca będzie rozprzestrzenienie się bajecznych bogactw i inwazja wojsk europejskich w liczbie "80 chorągwi, a pod każdą z nich będzie 120 tys. wojowników".

 

"(Muzułmanie) wdadzą się w walkę. Potem jedna trzecia wojowników ucieknie, a Allach nigdy im nie wybaczy. Trzecia część armii składająca się z męczenników w oku Boga zostanie wybita, a ostatnia część (…) zwycięży i podbije Konstantynopol".

 

"Czy słyszałeś o mieście, które z jednej strony leży na lądzie, a z drugiej na wodzie? Prorok Allacha odpowiedział: ‘Ostatnia godzina nie nadejdzie dopóki 70 tysięcy ludzi z plemienia Izaaka nie zaatakuje go. A kiedy już tam wylądują, nie będą walczyć bronią ani posyłać strzał. Wystarczy, że powiedzą: »Nie ma Boga prócz Allacha oraz Allachu Akbar!« (…) Zostaną im otworzone bramy, a kiedy wejdą i będą dzielić między sobą łupy usłyszą, że Dadżdżal jest blisko".

Nie jest najważaniejsze co jest, prawdę, ale to, w co wierzą muzułmanie. Czyżby fala ludzi z Afryki Północnej wierzy właśnie w przepowiednie Mahometa?

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

OSZUST, oszust! Ten wyłudził pieniądze, przebierając się za… księdza

Redakcja malydziennik

BRAWO!!! To oni bronią honoru polskiej nauki. I oni ją reprezentują. Wstydźcie się rektorzy UW i UJ!!!

O mały włos, a doszłoby do kolejnej tragedii. Na szczęście ten zamach został udaremniony

Redakcja malydziennik
Ładuję....