ARCHIWUM

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN szkoli policjantów. Będą mandaty za „antysemityzm”?

Młodzi policjanci przechodzą w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Placówka zasłynęła promocją książki prof. Barbary Engelking i prof. Jana Grabowskiego. Prof. Engelking przekonywała, że Polacy współuczestniczyli w Holocauście. Prof. Grabowski zasłynął stwierdzeniem, że Polacy zamordowali 200 tysięcy Żydów.

To szokujące, że ministerstwo spraw wewnętrznych kierowane przez ministra Joachima Brudzińskiego nie widzi nic niestosownego we współpracy z tą antypolską placówką, która oskarża Polaków o współudział w zagładzie Żydów.

Policjanci będą w Polin pogłębiać wiedzę na temat społeczności cygańskiej, żydowskiej, antysemityzmu i przestępstw z nienawiści. Pomogą im w tym materiały szkoleniowe, zatytułowane „Romowie. Przewodnik dla policji” oraz „Przewodnik po judaizmie dla policjantów”.

„Poznanie historii i tradycji mniejszości jest niezwykle istotne w procesie rozwijania antydyskryminacyjnych kompetencji policjantów i pracowników Policji oraz promowania wartości i postaw równościowych” – przekonuje w słowie wstępnym do materiałów szkoleniowych Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.

Miejmy nadzieję, że szkolenie organizowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN pomoże policjantom lepiej zadbać o nasze bezpieczeństwo. Bo nie ma wątpliwości, że dobrze zadbają o bezpieczeństwo społeczności cygańskiej i żydowskiej. Ciekawe też czy policjanci będą wystawiać mandaty za „antysemityzm”.

 

 

Komentarze

Zobacz także

Pigułka "ellaOne" niszczy życie dziecka – koniecznie przeczytaj!

Redakcja malydziennik

Zgwałcił ją, zamordował i wyrzucił ciało: tak giną chrześcijanki!

Redakcja malydziennik

Szwajcarzy mają dość islamskich porządków: właśnie przegłosowano, że imamowie nie mogą się modlić po arabsku, a meczety nie będą finansowane z zagranicy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....