ARCHIWUM

Muniek Staszczyk ostro ocenia wojnę polsko-polską: Jesteś albo "lewacką k…", albo "pisiorem z krwi i kości"

Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T.Love w mocnych słowach skomentował wojnę polsko-polską jaka toczy się, zwłaszcza w przestrzeni on-line. W rozmowie z tygodnikiem "Newsweek" Muniek mówi, że mamy dziś do czynienia z jakąś paranoją "każdy chce innego wcisnąć w jakieś buty, choćby po komentarzach w internecie widać, że tu nie można być po prostu obserwatorem, cywilem. Jesteś albo "lewacką k…", albo "pisiorem z krwi i kości".

Muniek Staszczyk promuje najnowszy album zespołu T.Love. W rozmowie z tygodnikiem "Newsweek" Muniek powiedział, że "nie chcę siać paranoi, ale to nasza najbardziej polityczna płyta od „Kinga” – o strachu przed tym, że kończy się nasz świat". 

Dodał, że ma już dość polityków polskich, którzy dzielą polskie społeczeństwo: "Polska ma przecież takie tradycje, ale teraz się od nich odsuwa. Faceci po pięćdziesiątce zrywają ze sobą kontakty, bo mają różne zdania na temat Smoleńska czy uchodźców. I mam ogromny żal do polityków, zwłaszcza z prawej strony, że podgrzewają tę nienawiść; ona jest dla nich wygodna, a łączenie jej z ultrachrześcijańskimi deklaracjami to szczyt hipokryzji". Muzyk stwierdził, że nie znosi "gomułkowskiej retoryki Kaczyńskiego, tej całej anachronicznej i archaicznej polityki (…)  z drugiej strony jest banda wyżelowanych, lekko cynicznych miglanców, których władza zepsuła i w końcu ją oddali". 

 

Źródło: Newsweek

Komentarze

Zobacz także

Premier Szydło będzie leczona w szpitalu. ABW bada sprawę. Módlmy się za Beatę Szydło

Redakcja malydziennik

Niewolnicy nie mają wolnego czasu! Praca nie może niszczyć człowieka

Redakcja malydziennik

Wojna coraz bliżej. Rosyjska flota zajęła pozycje!

Redakcja malydziennik
Ładuję....