ARCHIWUM

Mówili, że nie da rady, proponowali aborcję selektywną. A ona pokazała wszystkim, co to jest SIŁA MIŁOŚCI!

Młoda, niezamężna, do tego zawiodła pigułka antykoncepcyjna. To – według aborcjonistów – wystarczające powody, by dokonać aborcji. Ale Beth Morton udowodniła, że wszyscy się mylili.

26-letnia matka z Essex w Anglii wiedziała, że ​​jej nienarodzone dzieci były wartościowymi istotami ludzkimi. Dlatego odrzuciła możliwość aborcji, mimo że nie planowała ciąży, a tym bardziej takiej ciąży. 

 

Morton powiedział, że od wielu lat stosuje pigułki antykoncepcyjne, dlatego była zdziwiona i zszokowana, kiedy okazało się, że jest w ciąży, bo z jakiegoś powodu antykoncepcja nie zadziałała. Mimo że znalazła oparcie w partnerze, jaj bliscy przekonywali ja, że jest za młoda na dziecko i na pewno sobie nie poradzi. 

 

"Jestem  młoda, moja rodzina martwiła się, w jaki sposób sobie poradzę. A ja jestem bardzo szczęśliwa z moimi dziećmi Uwielbiam być mamą. Mimo że początkowo to był szok, teraz nie zamieniłabym moich dzieci na nic” – mówi Morton. 

 

Kiedy kobieta oswoiła się z myślą o tym, że zostanie mamą, podczas badania USG w 12. tygodniu ciąży usłyszała, że będzie miała… trojaczki: "Myślałam, że lekarz żartuje. Ale on zapewnił, że jest zupełnie poważny i doskonale widzi na ekranie troje dzieci. Zaczęłam wtedy płakać. Nie mogłam tego zaakceptować. Mój partner był naprawdę szczęśliwy, a dla mnie to był prawdziwy szok”.

 

Lekarze zasugerowali nawet "selektywną redukcję płodów”, czyli aborcję jednego lub dwojga dzieci, ale kobieta odrzuciła taką propozycję. "Jak moglibyśmy wybrać życie tylko jednego dziecka, a innym tę możliwość odebrać? Wiem, że to była ryzykowna ciąża, ale ufałam, że lekarze zajmą się nami wszystkimi”. 

 

Na szczęście obyło się bez komplikacji i Morton urodziła zdrowe trojaczki.

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Potwierdzają to nawet Izraelczycy: George Soros jest szkodliwy nie tylko dla Węgier, ale i dla własnej ojczyzny!

Redakcja malydziennik

Polska jest wyjątkowo umiłowana przez Boga. Oto proroctwa o wielkości Polski

Redakcja malydziennik

Franciszek w ogniu pytań: "Powiecie mi: to dzieje się na innych kontynentach, daleko od nas. Nie to dzieje się także u nas w Europie!"

Redakcja malydziennik
Ładuję....