CYWILIZACJA

Módlcie się za tę rodzinę – prosi Kim Kardashian. Celebrytka przejęta śmiercią niemowlęcia

Landon Rasmussen żył jedynie osiem miesięcy. Do wypadku doszło w momencie, kiedy chłopiec był pod opieką niani. Kobieta zostawiła dziecko bez opieki w wanience.

Landon Rasmussen żył jedynie osiem miesięcy. Do wypadku doszło w momencie, kiedy chłopiec był pod opieką niani. Kobieta zostawiła samo dziecko w wanience.

 

Wezwani ratownicy znaleźli nieprzytomne, niereagujące na żadne bodźce dziecko. Dzięki reanimacji chłopiec zaczął oddychać, a jego serce zaczęło bić. Niestety, po trzech tygodniach chłopiec zmarł w ramionach swojej mamy: "Mój mały synek Landon Chase Rasmussen zmarł ostatniej nocy. Jego ciało było tak zmęczone, że nie miał siły walczyć o życie. Swoje ostatnie tchnienie oddał w moich ramionach, teraz lata wysoko w niebie z aniołkami” – napisała mama chłopca Destiny Rasmussen. Poprosiła także o modlitwę w intencji jej rodziny Proszę, módlcie się dalej o siły dla nas. Dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i psychiczne. Niech Was Bóg błogosławi”.

 

Do apelu o modlitwę dołączyła Kim Kardashian, którą bardzo dotknęła tragedia małego Landona. Celebrytka, mama dwójki dzieci, tak napisała na Twitterze: „Ta wiadomość złamała mi serce. Proszę, módlcie się za tę rodzinę. Słodki Aniołku, spoczywaj w pokoju”.

 

This breaks my heart. Please pray for this family. Rest peacefully sweet angel. https://t.co/P6rbaelYZE

— Kim Kardashian West (@KimKardashian) February 2, 2017

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Dziecko z zespołem Downa to dla nas BŁOGOSŁAWIEŃSTWO! ZOBACZ niesamowite świadectwo

ISIS chce zaatakować Europę bronią chemiczną! Gdzie uderzą najpierw?

Redakcja malydziennik

Nie oczekujcie od matek, że będą IDEALNE! Wcale nie muszą takie być!

Redakcja malydziennik
Ładuję....