CYWILIZACJA FOTO

Modelka zniszczyła młotkiem zabytkową rzeźbę! „To moja prywatna sprawa” [WIDEO]

18-letnia modelka zniszczyła młotkiem zabytkową rzeźbę – „Chłopca z żółwiem” w Dolince Szwajcarskiej w Warszawie. Następnie wrzuciła na Instagrama filmik z tego wydarzenia.

Na nagraniu widać, jak dziewczyna uderza młotek w nos rzeźby. Niedługo po tym, jak film z dewastacji posągu pojawił się w serwisie Instagram, internauci wrzucili go na YouTube i Wykop.pl.

Czytaj także:To działo się naprawdę! Gdy Jan Paweł II całował ziemię, złe duchy nie wytrzymywały!!! ZOBACZ!

Sprawcą okazała się młoda modelka, którą można kojarzyć m.in. z reklamy jednego z polskich banków. Internauci natychmiast powiadomili policję oraz stołecznego konserwatora zabytków.

Jak podaje Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej policji w rozmowie z portalem naszemiasto.pl, po doniesieniach medialnych dziewczyna sama zgłosiła się na komendę. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu. Modelce grozi teraz nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Trwa szacowane kosztów renowacji, które wyniosą prawdopodobnie kilka tysięcy złotych.

To, co się stało wczoraj, w ogóle nie powinno mieć miejsca i serio, mega żałuję, że to zrobiłam. Pewnie jestem mega głupia. Nie będę mówić, co mną kierowało, że to zrobiłam, bo to jest bardziej moja prywatna sprawa, ale chciałam serio wszystkich przeprosić za to

– tłumaczy się 18-latka.

Fot. Screen YouTube

Komentarze

Zobacz także

W Europie jest ich 13 milionów. Cyganie jednak cały czas są prześladowani

Poznaj Abi Flynn. ZOBACZ, w jaki sposób walczy z rakiem! Aż ciarki przechodzą

Niesamowite wieści! Polska zostawiła już Belgię w tyle, niedługo ma przebić też Szwajcarię w…

Redakcja malydziennik
Ładuję....