ARCHIWUM HISTORIA VIDEO

UWAGA! Mocne słowa Wojciecha Cejrowskiego w NIEMIECKIEJ telewizji. KRYTYKUJE PiS za…

Wojciech Cejrowski jest znany głównie ze swoich podróży, książek i publikacji prasowych. Na jego targi książki schodzą się tłumy, a w tym ciekawe osobistości. Tak było też tym razem.

Filmik stał się hitem internetu. Cejrowski znów zszokował Polaków. Podczas Targów Książki 19 maja w Warszawie do Wojciecha Cejrowskiego podeszli reporterzy niemieckiej telewizji. Postanowili zadać polskiemu podróżnikowi kilka pytań.

 

CZYTAJ TAKŻE: Miliony pobrały TĘ APLIKACJĘ i padły ofiarą OSZUSTÓW. Sprawdź, czy też ją masz

 

Głównym wątkiem wywiadu było, aby Niemcy zwrócili Polakom zabytki (przede wszystkim obrazy) zrabowane w 1939 przez Hitlera. Wtedy dopiero będziemy mogli z czystym kontem zacząć przyjacielskie stosunki między obydwoma krajami. Ponadto stwierdził, że polski rząd nie jest wystarczająco stanowczy, bo powinien przy każdym spotkaniu z kanclerz Merkel domagać się zwrotu tego, co ukradzione.

 

Facet zadał kilka pytań i dostał kilka odpowiedzi. To co mu powiedziałem, powinienem mówić nie ja, ale polska władza. Każda kolejna od roku 1945 aż do skutku. Każda powinna, ale żadna poprzednia tego nie robiła, ani nie robi obecna – Wojciech Cejrowski mówi o swoim wywiadzie.

 

Posłuchaj mocnych słów Cejrowskiego:

Źródło: foto Wikipedia.pl

Komentarze

Zobacz także

Ile kosztuje utrzymanie jednego więźnia? Często wiecej niż zarabiasz

Redakcja malydziennik

Kto leżał w grobie Mariusza Handzlika? Niestety nie on

Redakcja malydziennik

Ranga Polski w polityce światowej wzrosła. Co na to opozycja?

Redakcja malydziennik
Ładuję....