CYWILIZACJA

Mocne słowa o inwazji islamskiej greckiego patriarchy: Nasz kraj został najechany. Grecja umiera!

Grecji, prawosławny arcybiskup Ambroży – metropolita Kalavrity i Ejalii wydał mocne oświadczenie do Greków, by powrócili do prawosławia i tradycyjnych wartości w obliczu inwazji islamskich imigrantów.

– Grecja znalazła się w tragicznej sytuacji. Bardzo wielu uchodźców oraz imigrantów przybywa codziennie do naszego kraju … W rzeczywistości, tak zwani uchodźcy w rzeczywistości są najeźdźcami wysyłanymi do naszego kraju, by prowadzić działalność przestępczą. Atakują, rabują, gwałcą i zabijają niewinnych obywateli greckich. Niestety, państwo również wymusza otwarcie ateizm. Pomimo protestów obywatelskich chrześcijaństwo jest prześladowane, a islam jest propagowany na poziomie administracji państwa. Sytuacja jest tragiczna! Grecja jest poddana de-chrystianizacji! Chrystus jest prześladowany! Kultura grecko-chrześcijańska jest niszczona. Islamscy fanatycy bezczeszczą, grabią i podpalają cerkwie. Grecki rząd patrzy na to obojętnie, a tymczasem Grecja umiera! – pisze abp. Ambroży.

 

Kończąc pisze: "Umiłowani bracia, znowu i znowu powtarzam: Obudźcie się! Opamiętajcie się! Myślcie! Wstańcie ze swoich kanap, weźcie na siebie odpowiedzialność. W ciągu kilku lat będziemy mieli mnóstwo cudzoziemców w naszym kraju. Cywilizacja greckiej cerkwi będzie jedynie badana przez historyków. Grecja przestanie istnieć!". 

 

 

Źródło: facebookk

Komentarze

Zobacz także

Naukowcy, którzy badają patologie związane z homoseksualizmem, są szykanowani. Homopropaganda już postawiła jednego z psychiatrów przed izbą zawodową

„Kaczyński WYP….AJ”. SZOKUJĄCY wpis byłego ministra kultury.

Redakcja malydziennik

Cejrowski apeluje: Rodzice do budowania autostrad, inaczej wam się w głowach poprzewraca!

Ładuję....