ARCHIWUM

MOCNE SŁOWA KACZYŃSKIEGO: Ekshumacje pokazały bezmiar barbarzyństwa rosyjskiego i …

Ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej pokazały bezmiar rosyjskiego barbarzyństwa, a także bezmiar barbarzyństwa ówczesnych polskich władz – mówił prezes PiS w sobotę podczas kolejnej miesięcznicy smoleńskiej.

Prawda zwycięża, dochodzimy do prawdy, ekshumacje pokazują bezmiar barbarzyństwa rosyjskiego, ale także bezmiar barbarzyństwa polskich władz tego czasu" – mówił Kaczyński zgromadzonym przed Pałacem Prezydenckim. "To to się działo, te trumny, w których niekiedy są ciała ośmiu osób, to nic innego jak barbarzyństwo" – dodał.

 

Zwracał uwagę, że to barbarzyństwo ma w Polsce swoich obrońców. "Słyszymy ich, wiemy, w czyim interesie robią tutaj awantury" – mówił.

 

"Dowiadujemy się, czego chcą ci, którzy są naszymi przeciwnikami, chcą Polski, która się cofnie do PRL, chcą Polski, w której katolicy, czyli większość nie będzie miała praw" – podkreślał.

 

Chcą bowiem, podkreślał prezes PiS, by na ulicy nie można było się modlić, tak jak komuniści w PRL, a przejawem tego są okrzyki "do kościoła!".

 

"Prawda będzie zwyciężała, będziemy wiedzieli coraz więcej, co działo się po katastrofie i coraz więcej o tym, co było tej katastrofy przyczyną" – oświadczył Kaczyński. (PAP)

 

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Polska to kraj LEPSZY niż inne! Mamy powody do dumy

Redakcja malydziennik

Lider PSL: „Nie pójdziemy na wybory z tymi, którzy chcą wywołać WOJNĘ RELIGIJNĄ”

Adam Gaafar

Wojska Obrony Terytorialnej są nam potrzebne! Polacy zdecydowanie na TAK

Redakcja malydziennik
Ładuję....