POLITYKA

Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego: Obiecuję, że Polska będzie wolna, suwerenna i uczciwa!

– Kiedyś z czystym sumieniem powiemy, że mamy IV Rzeczpospolitą! Powiemy, że mamy taką Polską jaką chcemy, o jaką walczyliśmy. Polskę niepodległa, wolną, suwerenną i uczciwą! Bądźcie pewni, że taką Polskę będziemy mieli, nikt nam nie narzuci z zewnątrz czegoś, czego nie chcemy. Obiecuje wam to – powiedział prezes PiS, Jarosław Kaczyński podczas 89. miesięcznicy smoleńskiej.

– Jak ten nasz marsz przybliżył nas do zwycięstwa – do momentu, w którym staną pomniki i zostanie wyjaśnia prawda. Jak daleko zaszliśmy! Ogromna część tych marszów odbywała się w spokoju. Dziś pomimo krzyków, którymi nie można się przyjmować, nasza konsekwencja zwycięża. Musimy pamiętać, że honor jest najważniejszy. Cierpliwość i spokój musi nam towarzyszyć. To nam zapewni, że kiedyś z czystym sumieniem powiemy, że mamy IV Rzeczpospolitą! Powiemy, że mamy taką Polską jaką chcemy, o jaką walczyliśmy. Polskę niepodległa, wolną, suwerenną i uczciwą! Bądźcie pewni, że taką Polskę będziemy mieli, nikt nam nie narzuci z zewnątrz czegoś, czego nie chcemy.

 

Obiecuje wam to! Choćbyśmy mieli być samotną wyspą to będziemy niezależni i wolni. Zwycięstwo jest blisko, tylko musimy z pełna determinacją, tak jak w tych marszach iść do przodu, a osiągniemy nasz cel!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Al-Kaida jest silniejsza niż kiedykolwiek. Były agent FBI ostrzega: najbliżsi Osamy bin Ladena nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

„Islamiści są cool”. Dlaczego?

Redakcja malydziennik

Hojność podczas kampanii się opłaciła. W zamian szef sieci fast foodów dostał tekę ministra

Redakcja malydziennik
Ładuję....