CYWILIZACJA

Mocna odpowiedź Dody na oskarżenia! PRZECZYTAJ !

Dorota Rabczewska-Stępień wydała na swoim Facebooku oświadczenie ws. zarzutów jakie kieruje w jej stronę prokuratura, która zarzuca piosenkarce składanie fałszywych zeznań w sprawie związanej z jej byłym partnerem, Emilem Haidarem.

 

Szanowni Państwo,

Z uwagi na pojawiające się od kilkunastu godzin nieprawdziwe informacje na temat mojej mocodawczyni – Doroty Rabczewskiej-Stępień – przesyłam tą drogą treść oświadczenia, odnoszącego się do istnienia rzekomych nowych dowodów w toczących się sprawach.
Jednocześnie apeluję o rzetelne weryfikowanie informacji uzyskiwanych z tzw. przecieków, wskazując przy tym, iż w każdym czasie pozostaję do Państwa dyspozycji, by udzielać potwierdzonych i zgodnych ze stanem faktycznym informacji. Pozwoli to w przyszłości uniknąć sytuacji, gdy publikowane obecnie informacje, mające stać się medialnym hitem, stają się w istocie groteską, nie mającą żadnego znaczenia w toczących się postępowaniach.
Oświadczenie
W nawiązaniu do pojawiających się nieprawdziwych informacji medialnych, wyjaśniam, iż nieprawdą jest, że istnieją jakiekolwiek – w szczególności nowe – dowody potwierdzające rzekomą wiedzę Doroty Rabczewskiej – Stępień, w zakresie jakichkolwiek ustaleń z osobami, które podawały się za mediatorów działających wobec jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Podkreślić należy, iż praktycznie cały materiał dowodowy powstał i został zabezpieczony na przełomie lat 2016 i 2017. Już sam ten fakt, przeczy rzekomej „nowości” jakichkolwiek informacji w trwających postępowaniach.
Dodatkowo ponownie wskazuję, że sam fakt wykonania w dniu 13 grudnia 2016 roku zdjęcia pamiątkowego w hotelu Marriott w Warszawie, na prośbę osoby przedstawiającej się jako fan Doroty Rabczewskiej – Stępień, nie jest absolutnie żadnym potwierdzeniem treści rzekomych rozmów, w szczególności z uwagi na fakt, iż jej kilkuminutowa obecność w tym miejscu podyktowana była innym spotkaniem, o charakterze biznesowym, odbywającym się w tym samym hotelu chwilę wcześniej.
Wyrażam przekonanie, że pomimo licznych zmian w przepisach prawa na przestrzeni ostatnich lat, nadal sam fakt wykonania pamiątkowej fotografii nie stanowi żadnego materiału dowodowego na potwierdzenie przebiegu spotkań czy treści rozmów. Potwierdza jedynie fakt obecności w danym czasie i miejscu, co było wiadome od blisko 1,5 roku.
Jako znamienny i wypaczający bieg trwających postępowań traktuję fakt, iż w chwili obecnej oraz za każdym razem od ponad 2,5 roku ( od kiedy rozstała się z Emilem Haidarem) – gdy Dorota Rabczewska – Stępień realizuje z powodzeniem kolejne projekty muzyczne i filmowe – rozpowszechniane są nieprawdziwe i dyskredytujące po raz kolejny informacje na jej temat, mające odwrócić uwagę od tego, iż jako artystka, przedsiębiorca, a teraz także jako żona, cieszy się z każdej z tych sfer.
adw. Adam Gomuła
Warszawa, 9.05.2018
z poważaniem
adw. Adam Gomuła

Komentarze

Zobacz także

Dziewczynka podarła dokumenty rozwodowe rodziców. Nie przypuszczała, że spotka ją aż taka kara. PRZERAŻAJĄCE

SZOKUJĄCE! Pożar magazynów. Rzeką płynęły tysiące litrów…

Redakcja malydziennik

Katolicy WYSZLI NA ULICE! SPRAWDŹ GDZIE

Redakcja malydziennik
Ładuję....