RELIGIA

Moc tej Rany potwierdzili św. Ojciec Pio i św. Gertruda. Dziś i Ty możesz prosić o darowanie grzechów za przyczyną Świętej Rany Ramienia Chrystusa

Jezus przez wielu świętych potwierdził szczególną moc i siłę swojej świętej Rany. Mówili o tym św. o. Pio czy św. Gertruda. Najmocniej zaś tę prawdę przekazał przez św. Bernarda.

Tajemnicę nieznanej i bolesnej Rany Świętego Ramienia objawił Pan Jezus Św. Bernardowi w takich słowach: „Miałem ranę na ramieniu, spowodowaną dźwiganiem krzyża, na trzy palce głęboką, w której widniały trzy odkryte kości. Sprawiła Mi ona większe cierpienie i ból, aniżeli wszystkie inne. Ludzie mało o Niej myślą, dlatego jest nieznana, lecz ty staraj się objawić ją wszystkim chrześcijanom całego świata. Wiedz, że o jakąkolwiek łaskę prosić Mnie będą przez Tę właśnie Ranę, udzielę jej. I wszystkim, którzy z miłości do tej Rany uczczą Mnie odmówieniem codziennie trzech Ojcze nasz i trzech Zdrowaś Maryjo, daruję grzechy powszednie, ich grzechów ciężkich już więcej pamiętać nie będę i nie umrą nagłą śmiercią, a w chwili konania nawiedzi ich Najświętsza Dziewica i uzyskają łaskę i zmiłowanie Moje”.

 

Modlitwa do Świętej Rany Ramienia Chrystusa

 

O Najukochańszy Jezu Mój, Ty najcichszy Baranku Boży, ja, biedny grzesznik, pozdrawiam i czczę tę Ranę Twą Najświętszą, która Ci sprawiała ból bardzo dotkliwy, gdy niosłeś krzyż ciężki na Swym Ramieniu – ból cięższy i dotkliwszy niż inne Rany na Twym Świętym Ciele.

 

Uwielbiam Cię, oddaję cześć i pokłon z głębi serca.

 

Dziękuję Ci za tę najgłębszą i najdotkliwszą Ranę Twego Ramienia.

 

Pokornie proszę, abyś dla tej srogiej boleści Twojej, którą wskutek tej Rany cierpiałeś, i w Imię Krzyża Twego ciężkiego, któryś na tej Ranie Świętej dźwigał, ulitować się raczył nade mną, nędznym grzesznikiem, darował mi wszystkie grzechy i sprawił, abym wstępując w Twoje krwawe ślady, doszedł do szczęśliwości wiecznej. Amen.

 

3x Ojcze nasz…

 

3x Zdrowaś Maryjo.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Lefebryści już wkrótce w Kościele? "Pojednanie nastąpi, kiedy bp Fellay formalnie uzna deklarację"

NIESAMOWITE! Oto czwarty świadek cudów fatimskich! ZOBACZ!

Kościół dziękuje Trumpowi! „Doceniamy działania prezydenta”

Redakcja malydziennik
Ładuję....