CYWILIZACJA

Młodzi imigranci torturowali i zadźgali mężczyznę! Nagrywali, jak go zabijają

Trzej nastoletni imigranci z Algierii torturowali i zamordowali  mężczyznę, zadając mu 60 ciosów nożem. Najstarszy ze sprawców miał 17 lat.

Do morderstwa doszło w mieszkaniu we francuskim Lyonie. Trzej Algierczycy starający się o azyl przetrzymywało tam swoje ofiary, poddając je brutalnym torturom. Jak podają lokalne media, w wyniku obrażeń zmarł 28-letni Ahmed Kourak, który dopuszczał się w Lyonie kradzieży i rozbojów.

Czytaj także: Ogłosił się prorokiem, miał tysiące wyznawców. Kim był przywódca sekty, która zabiła…

Sprawcy zabójstwa – nastolatkowie w wieku 15, 16 i 17 lat – nagrywali jak dźgają związaną ofiarę nożem, a następnie zamieścili film na Facebooku. To przesądziło o ich zatrzymaniu. Przed aresztowaniem imigranci zdołali zbiec do Hiszpanii. Policja zatrzymała ich na stacji kolejowej w Walencji. Na ich torbach podróżnych wciąż znajdowała się krew ofiar.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w mieszkaniu imigrantów przetrzymywano przynajmniej dwóch mężczyzn. Zabity 28-latek był dźgnięty aż 60 razy. Druga ofiara trafiła do szpitala. Trzej młodzi Algierczycy czekają obecnie na ekstradycję do Francji.

Źródło: Breitbart.com

Fot. Shutterstock

 

 

Komentarze

Zobacz także

DZIŚ o 21:30 WIELKIE, CAŁKOWITE ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA! Zobaczysz co się stanie!

Dowiedz się, co dla Szwedów jest NAJTRUDNIEJSZĄ do zaakceptowania rzeczą po zamachach

Redakcja malydziennik

PRZYMUSZALI do zaciągnięcia pożyczki. WYŁUDZALI i prowadzili ROZBOJE. Takie rzeczy dzieją się w Polsce

Ładuję....