WYDARZENIA

Młoda dziewczyna ZMARŁA, bo przez 5 lat piła TEN popularny NAPÓJ

25-letnia Meegan Hefford przedawkowała popularny napój. Znaleziono ją nieprzytomną w domu.

25-letnia Meegan Hefford zmarła w wyniku złej suplementacji białka. Jej matka, Michelle White, winą obarcza napoje proteinowe i suplementy dla kulturystów. Dziewczyna stosowała je wraz z dietą wysokobiałkową przez 5 lat.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelne połączenie. Nie zgadniesz, czego nie można mieszać

 

Meegan Hefford zaszła w pierwszą ciążę w wieku 18 lat i cierpiała na depresję poporodową. To wtedy zdecydowała, że zmieni swoje życie. W rezultacie zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odzywiać.

Dwa lata później znów zaszła w ciąże i chciała szybko wrócić do formy. Więc przeszła na wysokobiałkową dietę, z której w ciągu 5 lat wyeliminowała większość węglowodanów. Na jej dietę składało się głównie mięso, jaja, niektóre warzywa, koktajle proteinowe, a także napoje białkowe i suplementy, które stanowiły nieodłączną część każdego posiłku.  Ponadto startowała w zawodach kulturystycznych i ciężko ćwiczyła.

Kobietę znaleziono nieprzytomną w jej mieszkaniu 12 czerwca 2017 r. Okazało się, że cierpi na rzadką dyspozycję genetyczną, która utrudniała trawienie białka.  Ponadto przez napoje i suplementy miała zaburzenia cyklu mocznikowego. Doprowadziło to do śmierci mózgu po 3 dnich w szpitalu. Jej matka walczy teraz o ograniczenie sprzedaży napojów i suplementów dla kulturystów.

 

Źródło: portal.abczdrowie.pl/ foto Instagram.com

Komentarze

Zobacz także

Niemcy zostaną doszczętnie zniszczone, a Polska ocaleje! Oto przebieg III wojny światowej. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

ZŁODZIEJE kradną najczęściej te MODELE aut. Sprawdź, czy twoje będzie następne!

Redakcja malydziennik

Z Bogiem jeszcze nikt nie wygrał. Temu prawnikowi też się nie uda

Redakcja malydziennik
Ładuję....