ARCHIWUM

Mistyczna wizja św. Jana Pawła II: Europa zostanie zalana przez islamistów. To wielkie wyzwanie dla Kościoła!

Bliski przyjaciel św. Jana Pawła II opowiedział o mistycznej wizji, jaką papież z Polski miał mieć w 1993 roku. Dotyczyła ona przyszłości chrześcijaństwa w Europie.

Ks.  Mauro Longhi z Opus Dei opowiedział o rozmowie, jaką odbył w 1993 roku z papieżem. Jan Paweł II miał opowiedzieć mu o wizji mistycznej, jakiej doświadczył. „Widzę Kościół dotknięty śmiertelną plagą. Głębszą, bardziej bolesną i śmiercionośną niż te, które dotknęły nas w tym stuleciu – mówił papież odnosząc się do komunizmu i nazizmu. – Ona będzie nazywać islamizmem. Oni zaatakują Europę. Widziałem hordy nacierające – miał mówić papież.

 

Papież miał również mówić o tym, że walka z islamizmem, obrona wiary i europejskiej tradycji będzie wielkim zadaniem Kościoła XXI wieku.  – Wy, Kościół trzeciego tysiąclecia, będziecie musieli powstrzymać inwazję. Nie za pomocą armii, wojska nie wystarczą, ale dzięki waszej wierze, przeżywanej uczciwie – podkreślał Ojciec Święty.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Bp Grzegorz Ryś nowym metropolitą łódzkim!

Redakcja malydziennik

HGW pokazuje środkowy palec komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji

Redakcja malydziennik

AKTUALIZACJA Saryusz-Wolski MIAŻDŻY Platformę! Parafrazuje Marszałka Piłsudskiego i w kilku słowach opisuje swoją byłą partię

Redakcja malydziennik
Ładuję....