ARCHIWUM

"Miota nim jak szatan…"! Wałęsa znokautowany przez Cenckiewicza!

Lech Wałęsa nie może przeboleć tego, że został ostatecznie przyłapany na kłamstwach w sprawie współpracy z SB. Najpierw jego współpracę z SB opisali naukowcy z IPN – Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk. Z kolei po śmierci esbeka Czesława Kiszczaka, na jaw wypłynęły oryginalne teczki pracy i personalna Lecha Wałęsy, agenta o pseudonimie TW Bolek. Były prezydent miota się w bezsilnej wściekłości kompromitując się jeszcze bardziej.

Na swoim facebooku raz po raz zapowiada, że nie będzie dyskutował z profesorem Cenckiewiczem, by po chwili publikować posty adresowane do niego, w których przekonuje, że jest niewinny. Wałęsa miota się w amoku wypisując kompletne bzdury. – Panie Cenckiewicz wnuku U-beka bezczelnie łamiesz prawo to Ci tu publicznie udowadniam. – zaczyna od inwektyw swojego posta Lech Wałęsa. – Zatrudniasz ludzi w IPN z wyrokami udostępniając im dostęp do materiałów by mogli je układać wygodnie do swojej koncepcji. Mam wszystkie możliwe dowody w tym wyroki sadowe. – kontynuuje pisząc wyssane z palca bzdury, jakoby Sławomir Cenckiewicz zatrudniał jakichś ludzi w IPN-ie (?) z wyrokami (?)… kompletny odlot.

 

Cenckiewicz będąc szefem Wojskowego Biura Historycznego przy Centralnym Archiwum Wojskowym w Rembertowie, nie ma żadnych możliwości by zatrudniać jakichś ludzi (do tego z wyrokami?) w IPN-ie.

 

Ponadto prezentuje stare wyroki sądu lustracyjnego, które zapadły w czasach gdy teczki TW Bolka spoczywały bezpiecznie w szafie Kiszczaka oraz powołuje się na nieaktualne stanowisko IPN-u z przeszłości.

 

Na końcu Wałęsa grozi – Za tak bezczelne łamanie prawa musi Pan Cęnckiewicz odpowiedzieć.

 

Nazwisko Cenckiewicza jest przez Wałęsa przekręcane kilka(naście?) razy w roku, wygląda na to, że jest ono za trudne dla najsłynniejszego elektryka świata (a może i wszechświata).

 

Profesor Cenckiewicz skomentował słowa Wałęsy ze szczyptą humoru – Dopiero co Lech Wałęsa orzekł, że nie będzie ze mną dyskutował. A robi to co drugi dzień ""  Fajna nowa wersja mojego nazwiska: "Cęnckiewicz".

Urocze..

 

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

SZOKUJĄCE nagranie! Sfilmowała jak … ginie w wypadku! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

ISIS ostrzega przed atakami w Boże Narodzenie!

Redakcja malydziennik

Oto furtka przez którą może zaatakować szatan! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....