Czy w czekoladzie mogą się znaleźć mięsne składniki – smalec lub żelatyna?

 

Raczej nikt by się tego nie spodziewał, jednak sieć Biedronka zasiała taką wątpliwość.

W jaki sposób? Otóż w sklepach Biedronka pojawiła się czekolada „wegetariańska”.

 

 


A skoro ta czekolada (z mleka i serwatki) jest wegetariańska, to czy inne są mięsne?
Jak się okazuje <<<CZYTAJ DALEJ>>>