WYDARZENIA

Microblading – co to jest?

„Zapytaj przeciętną kobietę, czy chciałaby zrobić tatuaż na twarzy, a ona prawdopodobnie nazwie Cię szalonym. Zapytaj ją, czy chciałaby mieć idealnie ukształtowane brwi , które nie wymagają żadnego makijażu, a ona prawdopodobnie zapyta, jak.”

Pamiętasz, kiedy ludzie golili włosy na czole i tatuowali nienaturalnie wyglądające linie? –spokojnie mikroblading to nie są tatuaże brwi z lat ’90! To technika kosmetyczna, która staje się coraz bardziej popularna w ciągu ostatnich lat. Obiecuje odważniejsze brwi o naturalnym wyglądzie dzięki użyciu małego, podręcznego narzędzia z mikroigłami , które nakładają pigment pod pierwszą warstwę skóry za pomocą pociągnięć przypominających włosy brwiowe.

Jeśli nie masz pewności, czy mikroblading jest rozwiązaniem dla Ciebie, oto co powinnaś wiedzieć przed podjęciem decyzji.

W przeciwieństwie do tradycyjnych tatuaży, microblading nie jest trwały, jest semipermanentny, co oznacza, że ​​trwa od 6 do 36 miesięcy. "Po pierwszym zabiegu w ciągu czterech do ośmiu tygodni potrzebna jest korekta, a następnie co 6-12 miesięcy" – mówi Kler Rosenberg, główny trener Microblading Academy USA i właściciel Brow & Beauty Bar w Boca Raton na Florydzie.

Mikroblading nie jest dla wszystkich. "Idealnym kandydatem do mikrobloku jest ktoś, kto chce w pełni zrekonstruować, zdefiniować, wypełnić luki lub wypełnić wyskubane brwi", wyjaśnia Skyy Hadley, założyciel Blink Beauty Boutique, który ma lokalizacje w New Jersey i Nowym Jorku. Jednak niektóre schorzenia mogą sprawić, że zabieg nie będzie przeznaczony dla Ciebie. Jeśli jesteś posiadaczką skóry tłustej, egzemy, łuszczycy, trądziku różowatego, zapalenia skóry, jesteś w ciąży – microblading nie jest dla Ciebie.

Pamiętaj, aby poszukać sprawdzonych salonów i wykwalifikowanych techników, którzy są certyfikowani. Ci specjaliści muszą mieć wieloletnie doświadczenie i zdać egzamin zatwierdzony przez branżę kosmetyczną, aby uzyskać certyfikat instruktora.

„Zabieg może być bolesny, jak każdy z użyciem igieł. Przygotuj się na to i zagryź zęby lub kup w aptece maść znieczulającą i posmaruj okolice brwi około godziny przed wizytą w salonie” – radzi Hadley.

 

Źródło: beautytips.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Ciało BADACZKI znalezione w poniemieckim bunkrze. Została ZAMORDOWANA przez…

Adam Gaafar

Polscy naukowcy opracowali tabletkę na powszechnie znaną chorobę oczu!

Redakcja malydziennik

Mord w Mrowinach. Mama zabójcy zabrała głos! Wstrząsające słowa

Adam Gaafar
Ładuję....