WYDARZENIA

Miała tylko urodzić dzieci Chińczykom, a tymczasem… Tego surogatka się nie spodziewała

Jessica Allen była surogatką dla pary z Chin. W grudniu zeszłego oroku urodziła im bliźnięta, które – jak się okazało – wcale bliźniętami nie były. Co się wydarzyło?

Jessica Allen wywiązała się z umowy, urodziła dzieci i przekazała je Chińczykom. Bardzo się zdziwiła, kiedy miesiąc później dostała od pary zdjęcia dzieci. Od razu było widać, że się bardzo od siebie różnią. Nie tylko wyglądem, ale i wagą. Testy DNA potwierdziły, że jeden z chłopców był biologicznym synem Jessiki.

 

W momencie, kiedy chłopiec trafił w ramiona swojej biologicznej mamy, ta nie kryła wzruszenia. 31-latka mówiła "New York Post": "Po raz pierwszy zobaczyłam mojego syna osobiście, to było na parkingu przed Stabucksem”.

 

Lekarze wyjaśnili oszołomionej kobiecie, że po tym, jak wszczepiono jej zarodek chińskiej pary, ona sama jeszcze miała owulację i zaszła w ciążę z własnym mężem, Wardellem Jasperem. To bardzo rzadki przypadek, bo zdecydowana większość kobiet, kiedy jest w ciąży, nie ma już owulacji. Jessica upiera się jednak, że ona i jej mąż postępowali zgodnie z instrukcjami lekarza i powstrzymali się od współżycia do czasu potwierdzenia ciąży.

 

10-miesięczny chłopiec mieszka teraz w San Bernardino w Kalifornii razem z biologicznymi rodzicami i starszymi braćmi. 

 

Jessica mówi: „Straciłam dwa miesiące życia mojego syna. Te pierwsze tygodnie są tak ważne”.

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

„Nie ma ważniejszej rzeczy, niż…” Papież bardzo mocne o… NIE ZAPOMINAJMY o TYM!

Nawet Francuzi uważają, że to nieprzyzwoite i nie chcą już oglądać nóg swojej Pierwszej Damy. Żądają, by…

Redakcja malydziennik

PILNE: Niszczycielski huragan IRMA dotarł do Florydy! Zaczyna się!

Redakcja malydziennik
Ładuję....