CYWILIZACJA

Miał być zwykły pokaz mody, a był pokaz mody DEMONICZNEJ. A wszystko w…

Kościół londyński przeprosił wszystkie osoby, które poczuły się urażone pokazem mody, jaki odbył się w murach kościoła św. Andrzeja.

Projektantka Dilara Findikoglu wynajęła kościół, by tam pokazać swoją najnowszą kolekcję. Pokaz, który miał formę demonicznego uwielbienia, wywołał skandal. Diecezja tłumaczy, że nie miała pojęcia, jakie show planowane jest w murach świątyni. 

 

"Parafia św. Andrzeja w Holborne zawsze wspierała Londyn Fashion Week. Zgodziliśmy się na zorganizowanie pokazu mody w dobrej wierze.  Nie zdawaliśmy sobie sprawy z treści tego projektu przed wystawą" – tłumaczą się przedstawiciele diecezji.  "Był to oczywiście błąd, a treść tego programu nie odzwierciedla wiary chrześcijańskiej”. 

 

Internauci, którzy komentowali zdjęcia z pokazu mody, nie kryli oburzenia. "Jak Kościół w liturgii chrztu może prosić chrzestnych o odrzucenie szatana, kiedy sam organizuje takie szatańskie wydarzenie?"  – pytali.  „Tam byli ludzie przebrani za demony. Modelki stąpały po demonicznych symbolach”. 

 

Przedstawiciel diecezji zapowiedział, że od teraz diecezja będzie przykładała więcej uwagi do takich wydarzeń, tak by podobny skandal się nie powtórzył.

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Paskudny ANTYSEMICKI atak na młode dziewczyny! Od szaleńca usłyszały, że Hitler to…

Redakcja malydziennik

Szkoła grozy pod Koszalinem. Za takie "metody wychowacze" pseudopedagodzy powinni ponieść surowe kary

PILNE! Mamed CH. usłyszał kolejne zarzuty!

Adam Gaafar
Ładuję....