WYDARZENIA

Mia była radosną, utalentowaną nastolatką. Jej świat runął po szczepieniu przeciwko HPV

Mia Blesky z Readingn została zaszczepiona kontrowersyjną szczepionką przeciwko HPV w szkole. Następnego dnia jej nogi stały się ciężkie, czuła pieczenie w kręgosłupie. Z czasem całkowicie straciła czucie w nogach.

12-letnia Mia to utalentowana muzycznie dziewczyna. Kilka dni po przyjęciu szczepionki dziewczyna straciła władzę w nogach, nie mogła się poruszać. W ciągu kilku następnych tygodni została sparaliżowana od szyi w dół. Zdaniem rodziny nastolatki winę za jej obecny stan ponosi szczepionka przeciwko HPV, którą rutynowo szczepione są młode dziewczęta.

 

Ku przestrodze innych, rodzice Mii nagrali film, na którym widać, jak dziewczynka leży nieruchomo w łóżku, jest niezdolna do poruszania, a jej ciałem wstrząsają mimowolne skurcze.

 

Lekarze twierdzą, że stan dziewczyny nie ma nic wspólnego ze szczepionką. Uważają, że to kwestia psychologiczna. Przekonują, że to może być reakcja obronna na molestowanie seksualne czy śmierć kogoś bliskiego. Matka Mii jest jednak zdesperowana: „Chciałabym, żeby ktoś powiedział, że to nie jest problem jej głowy”.

 

„Nasza córka była normalną 12-letnią dziewczynką. Śpiewała, tańczyła, występowała, a teraz leży w łóżku nieruchomo. Na szczęście może mówić. Leżąc, pobiera lekcje śpiewu” – opowiada jej mama. „To jest straszne, wszyscy myślą, że ona jest sparaliżowana z powodu wypadku samochodowego. Pytają: O mój Boże, co się stało?”

 

Mia potrzebuje obecnie całodobowej opieki, jest w trakcie fizjoterapii.  

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

OBJAWIENIE: "Wybuchnie straszliwa wojna, w której popłynie krew kapłanów i zakonników"

Redakcja malydziennik

Naukowcy są pewni: Nosisz tatuaże? Trujesz swój organizm!

Redakcja malydziennik

Szokujące ! Polacy chcieli zabić Ukraińca maczetami

Redakcja malydziennik
Ładuję....