CYWILIZACJA

Melanie może to zrobić! NIESAMOWITA historia dziewczyny z zespołem Downa, która chce normalnie żyć. Czy uda jej się to we Francji?

Melanie jest blisko osiągnięcia swojego największego marzenia: zostania prezenterką pogody. To nic niezwykłego? Melanie Segard ma 21 lat, zespół Downa i mieszka we Francji. Na Facebooku jej filmik widziało prawie 3 mln widzów.

Dzięki popularności jej marzenie nabiera cech realności. W ciągu tygodnia dostała dwie propozycje. Francuskie radio i telewizja zaproponowały jej poprowadzenia serwisu pogodowego.

 

21-latka tak pisze o sobie na stronie Mélanie peut le faire (Melanie może to zrobić):

 

"Cześć, mam na imię Mélanie, mam 21 lat. Jestem inna, ale chcą pokazać wszystkim, że mogę robić mnóstwo rzeczy. Chcę to udowodnić za pośrednictwem telewizji. Potrzebuję do tego waszej pomocy. Polajkujcie moją stronę! Dziękuję wszystkim!"

 

 

W popularnej fejsbukowej zabawie wyzwała ona francuskie media, żeby dały jej szansę poprowadzenia prognozy pogody, jeśli zdobędzie 100 tysięcy lajków. W czasie, gdy ten artykuł jest pisany, profil Melanie ma już przeszło 186 tysięcy polubień. 

 

Dzięki akcji Melanie Segard poprowadzi prognozę pogody już 27 marca.

 

Strona na witrynie Facebook została stworzona we współpracy z francuską organizacją charytatywną Unapei. "Dziś ludzie niepełnosprawni są niewidzialni" – mówił jeden z przedstawicieli Unapei – "100 tysięcy polubień jest silnym znakiem wsparcia."

Źródło: The Telegraph

Komentarze

Zobacz także

Ojciec BOHATER! Uratował synka przed ŚMIERCIĄ. Chłopiec wpadł do…

Redakcja malydziennik

Witold Pilecki to nie tylko niezwykły żołnierz, ale także… poeta. Przeczytaj nieznany wiersz z korespondencji Rotmistrza

Redakcja malydziennik

Hotel zwróci ci pieniądze, jeśli się ROZWIEDZIESZ. To mogli wymyślić tylko Szwedzi!

Ładuję....