CYWILIZACJA

Max Kolonko chce współpracować z … TVN! Jego fani oburzeni!

Dziennikarz Mariusz Max Kolonko wystosował list do stacji TVN w którym proponuje … współpracę. Chce “procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu". Fani Kolonki oburzeni!

Mariusz Max Kolonko pisze: – UWAGA – list otwarty MaxTV do Prezesa TVN Jima Samples z propozycją zapoczątkowania wspólnego “procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu – oświadczył na jednym z portali społecznościowych Kolonko. – W związku z poparciem widzów Max TV chciałbym zasygnalizować Panu możliwość współpracy Max TV z telewizją TVN w realizacji programu „Mówię jak jest” oraz przyszłej telewizji internetowej Max TV. Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN – czytamy w liście.

 

No cóż, czas niezależności zawsze ma swoje granice. Max chce błyszczeć, więc idzie do TVN. Taki los, drodzy fani! Swoją drogą Max przecież nieraz krytykował stację TVN! Więc co się stało, że zmienił zdanie?

Źródło: media

Komentarze

Zobacz także

Wielbią Boga, tańcząc na lodzie. A naprawdę mają Mu za co dziękować!

Redakcja malydziennik

W tym kraju urzędnicy masowo odbierają dzieci Polakom!

Redakcja malydziennik

Żegnaj, Aniołku. Eli Thompson, chłopiec urodzony bez nosa, nie żyje

Redakcja malydziennik
Ładuję....