CYWILIZACJA

„Matka powinna cię abortować!. Oto język miłości zwolenników aborcji. Tak nękają obrońców życia!

Tuż przed Bożym Narodzeniem aborcjoniści zaatakowali katolickiego księdza podczas jego wizyty na Uniwersytecie Wirginia. Powód? Jego jawny sprzeciw wobec aborcji.

Dominikanin ojciec Benedict Croell zastał na swoim samochodzie odręcznie napisaną kartkę. Liścik wetknięty był za wycieraczkę. Ktoś odręcznie napisał: "Jedynym dobrym dzieckiem jest martwe dziecko. Twoja matka powinna cię abortować!”. 

 

Skąd taki list? Anonimowego autora – jak przypuszcza zakonnik – zdenerwowała naklejka pro life, którą ma na samochodzie. To słowa Matki Teresy z Kalkuty na temat aborcji. Kapłan na całą sytuację zareagował z miłością i współczuciem. Na Facebooku wezwał do modlitwy o nawrócenie osoby, która napisała list: „Szturmujmy niebo modlitwami za tę osobę! Proszę, módlcie się Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo za nawrócenie osoby, która napisała ten list, za zakaz aborcji i za kobiety cierpiące z jej powodu”. 

 

Ksiądz Croell podkreślił znaczenie modlitwy w obliczu zastraszania i nękania, mówiąc: "Tak wielu cierpi, i ważne jest, abyśmy mieli dla nich miłosierdzie i byśmy o nich pamiętali w naszych modlitwach”. 

 

To nie pierwszy przypadek nękania osób za poglądy pro-life. Niedawno  15-letnia dziewczyna została uderzona pięścią w twarz i powalona na ziemię przez poraborcyjnego działacza.  Inni z kolei grozili śmiercią obrońcom życia modlącym się przed klinikami aborcyjnymi w Kalifornii i na Florydzie.

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Śmierć małego Charliego nie była daremna! Oto, co planują zrobić jego rodzice

Recepty na pigułkę wczesnoporonną to krok w kierunku normalności. Normalnością będzie jej całkowity ZAKAZ!

SZOK! Szwedzka policja nie ma szans w starciu z emigrantami. Mamy nagranie

Redakcja malydziennik
Ładuję....