RELIGIA

Matka Boska w burce… Katolicki ksiądz oszalał. Zbudował islamską szopkę!

Polityczna poprawność w wydaniu katolickim coraz częściej pada na mózg. Tak niewątpliwie stało się z pewnym katolickim księdzem z Włoch, który w ramach miłości do uchodźców postanowił zbudować islamsko-imigrancką szopkę.

Ks. Franco Corbo z miejscowości Potenza stworzył szopkę, w której Matka Boża ubrana jest w islamską burkę, a św. Józef w tradycyjny muzułmański strój dla mężczyzn. Na ścianach szopki są napisy: „obcy won”. A całość podzielona jest na część „wschodnią” i „zachodnią”. 

 

Szopka została odebrana przez wiernych jako prowokacja, ale proboszcz broni swojej decyzji wyjaśniając, że chciał się w ten sposób przeciwstawić budowaniu zbyt wielu murów. – Wystarczy pomyśleć o murze, jaki zbudowali Izraelczycy, by odgrodzić się od Palestyńczyków – mówił. – Pragnę pokazać ludziom, że religie powinny stać się instrumentem dialogu – dodaje. 

 

– Wszystkie religie i narodowości są poniżane i niszczone przez egoizm zachodniej kultury – podkreśla, a chwilę później wygłasza ślepą pochwałę islamu. – Islam, jak każda religia jest synonimem dla pokoju i braterstwa – oznajmia. A gdy dziennikarz pyta go o ISIS przekonuje, że nie ma on nic wspólnego z islamem.

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Niesamowite! Lekarze potwierdzili jego zgon, a tymczasem przyszedł Anioł i …

Redakcja malydziennik

POZNAJ sekrety egzorcystów. Jaki powinien być wojownik Boga?

Redakcja malydziennik

To się wydarzy PO APOKALIPSIE: "dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców…"

Redakcja malydziennik
Ładuję....