POLITYKA

MASAKRA! Zobacz jak rodzice skrzywdzili swoje dziecko, przeobrażając je w drag queen!

Uwielbiany przez gejowskie media ośmiolatek Nemis, robi karierę jako drag queen. Chłopiec występuje jako „Lactatia”, na występach nosi mocny makijaż, pomalowane paznokcie, kręcone włosy, buty na wysokim obcasie oraz świecące cekinami dziewczęce ubranko. Chłopiec ma nawet swojego ulubionego drag queena Ginger Minj, którego ceni za charakteryzację i dobór garderoby. Rodzice stoją murem za dzieckiem, można nawet nazwać ich „ojcami sukcesu”, gdyż sami charakteryzują chłopca i wysyłają go na kolejne występy twierdząc, że dzięki temu dają dziecku wybór do określenia swojej płci i osobowości.

Rodzice Nemisa stanowią idealny przykład rodziców o skrajnie lewicowych poglądach, które jak widać są również skrajnie nieodpowiedzialnymi poglądami. Dawanie dziecku wolności wyboru objawiało się w tym, że od najmłodszych lat przebierali swojego syna w dziewczęce ubranka. „Jeśli chodzi o rolę płci, podarowaliśmy obojgu naszym dzieciom ideę, że nic nie jest zarezerwowane tylko dla dziewczynek, lub tylko dla chłopców. Dorastał bawiąc się monster trackami i jeżdżąc na deskorolce w zabawnych butach i kostiumach księżniczek należących do siostry”. Rodzice utwierdzają syna w przekonaniu, że jest gwiazdą, i nie jest istotne, co będą mówić o nim inni, najważniejsze aby był sobą.

„Zamiast sobotnich treningów piłki nożnej, mamy lekcje [popularnego w środowisku drag queen] tańca. Kiedy idziemy na zakupy, jest naturalne, że kupujemy zarówno obcisłe czarne jeansy w czaszki jaki i tiule”.

Rodzice są dumni ze swojego postępowania, i nie rozumieją krzywdy jaką wyrządzają dziecku, które poprzez ich lekkomyślność nie potrafi utożsamić się ze swoją płcią. Rodzicom Nemisa nie przeszkadza fakt, że wysyłając chłopca na występy zapoznają go z dewiantami i homoseksualistami, wydają się być wręcz dumni z faktu, że ich syn może w przyszłości zostać gejem. „[Nemis] rozumie, że większość osób w środowisku drag queen jest gejami. Wiele o tym rozmawialiśmy, ponieważ [Nemis] wyraził obawę, że ludzie nie mogą nie brać go za prawdziwą drag queen, lub nie traktować go poważnie, ponieważ nie czuje się gejem”.

 

"unnamed_18"

Źródło: swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

Czyżby WOJNA? Amerykańskie bombowce nad Koreą Północną!

Demokracja? Pod jej pretekstem prowadzi się nowy kolonializm! Bardzo mocny głos na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych

Redakcja malydziennik

To które dzieci likwidujemy, żeby było mniej CO2? Szwedzcy badacze chyba upadli na głowę

Ładuję....