CYWILIZACJA

MASAKRA. Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. By legalnie być pedofilem musisz być…

Szaleństwo multu kulti i politycznej poprawności idzie coraz dalej. Teraz szwedzki sąd zdecydował się zaakceptować małżeństwo dziecka. Dwunastolatka wydana za mąż za swojego kuzyna, po przyjeździe do Szwecji została uznana za jego żonę.

Dziewczynka – imigrantka z Syrii – jest obecnie w ciąży i ma czternaście lat. Szwedzki sąd zaś uznał, że jej małżeństwo jest ważne, bowiem jest ona wystarczająco dojrzała, a także z powodu przyczyn religijnych i kulturowych.

 

Służby socjalne Szwecji, gdy odkryły, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie i uznaje się je za pozostające w małżeństwie natychmiast złożyły sprawę do sądu, ale sędzia nie dopatrzył się niczego złego w pedofilskim małżeństwie. Jego zdaniem dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, więc w jej małżeństwie nie ma nic złego.

 

W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że szwedzki sąd uznał po pierwsze obowiązywanie w Szwecji prawa szariatu i to w jego najbardziej skandalicznych wymiarach, a także uznał, że pedofilia jest absolutnie dopuszczalna. O ile pedofil jest muzułmaninem.

Źródło: Speisa.com

Komentarze

Zobacz także

Takie są objawy przedawkowania PARACETAMOLU. Wystarczy, że zażyto tylko…

Redakcja malydziennik

Charlie Gard niebawem „będzie w ramionach kochającego Boga i Zbawiciela”. Ale walka jego rodziców trwa

Wojna z Rosją potrwa 60 godzin? Przygotowana olbrzymia ofensywa wojsk

Redakcja malydziennik
Ładuję....