CYWILIZACJA

Masakra! Pastorzy, pastorki i rabin wspólnie poświęcili TO miejsce. Zabrakło tylko satanisty!

Czterech pastorów i rabin „pobłogosławili” wspólnie miejsce, które same uznali za święte. „Święte” to ono może być jednak tylko dla szatana.

Ta międzyreligijna ceremonia odbyła się w ośrodku wykonującym późne aborcje w stanie Maryland. Ośrodek należy do aborcjonisty LeRoy Carharta, który od dawna wykonuje późne aborcje. Pastorzy pokropili miejsce wodą, co miało być znakiem jego uświęcenia. 

 

– Sąd Najwyższy potwierdził prawo kobiety do aborcji. Ale zanim zrobił to Sąd Najwyższy to  Bóg już to zrobił, bowiem to on obdarzył kobiety wolą i moralnością – wyjaśniał Carlton Veazey, jeden z pastorów błogosławiących miejsce mordu. Prosił on również Boga, by sprawił, że personel aborcyjnej kliniki będzie silny i bezpieczny. – I niech wszystko, co czynią, czynią dla Twojej chwały – modlił się. 

 

Właściciel kliniki zapewnia, że choć jego praca polega na abortowaniu dzieci w 30 tygodniu życia płodowego, to jest ona „religijna”. Pastorzy najwyraźniej uważają tak samo, choć jeśli można tu mówić o jakiejś religii, to jest to satanizm.

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Chcesz się kochać z żoną? Musisz mieć zgodę, najlepiej na piśmie. Takie jaja, tylko w…?

Redakcja malydziennik

Szok! E-papieros zabił … właściciela!

Skąd naprawdę wywodzi się bożonarodzeniowa choinka? NIE ZGADNIESZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....