POLITYKA

Mama puszczalska, tatuś z łapanki… A nie z reality show. Oto nadchodzi „Ciąża z nieznajomym”

Należący do Discovery Networks duński Kanal 4 przygotowuje nowe reality-show „Pregnant with a Stranger”, w którym singielka poszukuje ojca dla dziecka, ale nie partnera na życie. Żeby dodać pikanterii, program jest reklamowany jako odejście od tradycyjnego modelu rodziny.

Należący do Discovery Networks duński Kanal 4 przygotowuje nowe reality-show „Pregnant with a Stranger”, w którym singielka poszukuje ojca dla dziecka, ale nie partnera na życie. Żeby dodać pikanterii, program jest reklamowany jako  odejście od tradycyjnego modelu rodziny.

 

„Eksperyment telewizyjny” – jak pisze portal wirtualnemedia.pl –  przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć dziecko, ale wolą pozostać singlami i nie szukają miłości ani partnera na życie. W formacie zespół ekspertów dopasuje odpowiednich ojców w oparciu o kryteria kobiet, które zgłoszą się do programu. Mężczyźni będą testowani fizycznie i psychicznie. Dobrani w pary przyszli rodzice podzielą się odpowiedzialnością w opiece nad dzieckiem, ale nie będą mieszkać pod jednym dachem. 

 

„Pregnant with a Stranger” jest promowany jako odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie – w Danii rodzi się bowiem coraz więcej dzieci poczętych dzięki metodzie in vitro, których ojciec jako anonimowy dawca plemników pozostaje nieznany. 

 

Kanal 4 chce także odejść od tradycyjnego modelu rodziny, w którym dziecko musi być wychowywane przez matkę i ojca w jednym domu

 

Reality-show dla Kanal 4 produkuje firma Snowman Productions – ta sama, która wprowadziła do duńskiej telewizji program „Marriage at First Sight” („Ślub od pierwszego wejrzenia”). Duński reality „Gravid med en fremmed” zadebiutuje w 2018 roku.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Komentarze

Zobacz także

Nikt nie przypuszczał, że przeciętna uczennica ucieknie z Niemiec i poślubi bojownika ISIS. Dziś grozi jej kara śmierci

Redakcja malydziennik

Ekshumacje są potrzebne. Zaniedbania Rosjan cały czas się mnożą, a teraz, w grobie stewardessy znaleziono trzy dłonie

Jest VETO przeciwko ustawom o SN i KRS. Prezydent ponad plemionami. BRAWO!

Ładuję....