WYDARZENIA

MAKABRYCZNA zbrodnia kochanków. ZWŁOKI ukryli w WALIZCE i zostawili w…

walizka

32-letni Damian M. i jego partnerka, Mariola Sz., zostali oskarżeni o zamordowanie mężczyzny i znieważenie jego ciała. Chcieli zatrzeć ślady, więc ukryli zwłoki w walizce!

Prokuratura ostatecznie zakończyła śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni kochanków. Damiana M. aresztowano za zamordowanie 40-letniego mężczyzny w Grzybowej Górze w Świętokrzyskiem, którego zwłoki znaleziono w walizce. Partnerka podejrzanego ma odpowiadać za utrudnianie postępowania – zacierała ślady zbrodni. Ponadto obydwoje odpowiedzą za znieważenie zwłok.

 

CZYTAJ TAKŻE: UWAŻAJ! Jeśli poruszasz się tak po mieście to możesz być w NIEBEZPIECZEŃSTWIE

 

Siostra zmarłego poinformowała policję o zaginięciu brata w październiku zeszłego roku. Poszukiwania rozpoczęto od domów w Grzybowej Górze, gdzie prawdopodobnie ostatnio przebywał zaginiony. Wewnątrz budynku w jednym z mieszkań funkcjonariusze odkryli walizkę z rozkładającymi się zwłokami mężczyzny. Policja natychmiast aresztowała 31-letnią właścicielkę domu, Mariolę Sz., i jej 32-letniego partnera.

Według biegłych Damian M. zadał pokrzywdzonemu liczne ciosy na całym ciele, czym pozbawił go życia. Następnie wraz z kochanką zatuszował ślady i schował ciało do walizki. Damianowi M. grozi dożywocie, a Marioli Sz. do 5 lat pozbawienia wolności. Obydwoje przyznali się do zarzucanych im czynów.

 

Źródło: tvp.info

Komentarze

Zobacz także

Wstrząsający obraz świadków Jehowy w Polsce: gwałty, pedofilia i … ZOBACZ KONIECZNIE!

Adam Gaafar

Dzieci nie tylko dają szczęście, ale i DŁUŻSZE ŻYCIE!

Będzie 500+EKSTRA? Minister Rafalska zastanawia się nad dodatkowym systemem wsparcia rodzin!

Redakcja malydziennik
Ładuję....