ARCHIWUM

Maciej Stuhr chamsko komentuje ekshumacje pary prezydenckiej!

Maciej Stuhr, już nie z aktorstwa ale z wulgarnego żartu i języka słynący, ponownie uraczył polskich internautów swoimi wypocinami. Tym razem skomentował – dobrze że krótko – ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej. Ale niedobrze, bo po prostu zachował się jak … cham!

Stuhra pamiętamy już nie z ról filmowych jakie odtwarza, ale bardziej z tego, co mówi i jak mówi. Pamiętamy ostatnie zachowanie Stuhra na rozdaniu nagród "Orły", gdzie podczas swojego przemówienia Stuhr zabawiał publiczność 0 kto się śmiał, to się śmiał – żartami o Żołnierzach Wyklętych, groźnym wypadku prezydenckiej limuzyny, czy katastrofie smoleńskiej. – Chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyklę… przeklętych. Aktor drugiego planu to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się wałęsa… pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to nie jest ktoś, na czym stoi film jak na oponce… opoce. Przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo mają… tu polew – mówił Stuhr.

Teraz kolejny raz Stuhr wspiął się na wyżyny swego intelektu, i na swoim Facebooku napisał:  – Uprzejmie proszę o niewyciąganie mnie z grobu, nawet gdyby chciał tego mój brat!

""

Kogo ma to śmieszyć, nie wiem. Wiem jedno, Stuhr prezentuje owy najgorszy styl komentatorski w Polsce!

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Brawo! Prezydent Trump nie ma litości dla ABORTERÓW!

Redakcja malydziennik

Merkel ma problem. 26 proc. Niemców mówi NEIN Unii Europejskiej!

Redakcja malydziennik

To nie Putin rządzi Rosją. Rosją rządzą…

Redakcja malydziennik
Ładuję....