POLITYKA

Łoziński! Czy to on będzie kierował KOD-em?

Jeden z założycieli KOD Krzysztof Łoziński nie zdecydował jeszcze, czy będzie kandydował na nowego przewodniczącego komitetu. "Moja sytuacja osobista jest taka, że nie powinienem kandydować" – przyznał podczas rozmowy w czwartek w radiu TOK FM.

"Jeszcze nie wiem czy będę kandydował w wyborach, będzie to zależało od sytuacji. Moja sytuacja osobista jest taka, że nie powinienem kandydować. Jest to trochę obciążenie ponad siły w mojej sytuacji, przy moim stanie zdrowia, wieku i sytuacji rodzinnej" – powiedział Łoziński.

 

"Mateusz Kijowski odmówił niestety (ustąpienia z funkcji przewodniczącego stowarzyszenia – PAP). Bardzo jest uparty w tym i myślę, że robi bardzo duży błąd. Cały czas przypominam, o co tu chodzi, żeby wszyscy pamiętali. Tu nie chodzi o Mateusza, nie chodzi o mnie, tu chodzi o Polskę i proszę to zrozumieć" – dodał.

 

Zapewnił jednocześnie, że w Komitecie Obrony Demokracji będzie miejsce dla Kijowskiego, jeśli nie wygra on wyborów na szefa komitetu.

 

Łoziński powiedział też, że w zarządzie stowarzyszenia nie ma spisku, co sugeruje obecny przewodniczący. "Mateusz niestety od bardzo długiego czasu głosi taką tezę i bardzo wielu ludzi w taką tezę uwierzyło. Ja tego spisku nie widzę, na podstawie faktów, które znam" – powiedział Łoziński. Jego zdaniem "zarzucanie członkom zarządu spisku jest niezgodne z prawdą".

 

Pomysłodawca KOD skomentował w ten sposób wcześniejsze wypowiedzi Kijowskiego, który twierdzi, że w komitecie zawiązał się spisek, w którym chodzi o przejęcie KOD przez którąś z partii politycznych albo polityków opozycyjnych, tak aby z komitetu zrobić partię polityczną.(PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Kukiz: szykuje się ewidentny powrót Donalda Tuska do Polski!

Redakcja malydziennik

Zobacz jak Magda Ogórek rozjeżdża islam

"Społeczeństwo bez matek byłoby nie tylko społeczeństwem zimnym, ale…” WSTRZĄSAJĄCE SŁOWA FRANCISZKA!!!

Redakcja malydziennik
Ładuję....