ARCHIWUM

Lewacy szykują prowokację w Trzech Króli w Ełku! Chcą marszu solidarności z … muzułmanami!

6 grudnia, Objawienie Pańskie inaczej Święto Trzech Króli to czas kiedy w polskich miastach odbywają się marsze uliczne. W Ełku może być inaczej. W tym dniu warszawscy lewacy chcą zorganizować Masz solidarności z muzułmanami z Ełku. Ks. Isakowicz -Zaleski komentuje to wprost: "MSWiA i władze miasta powinny zakazać tego wydarzenia, które może mieć nieobliczalne skutki”.

Organizatorzy lewackiego marszu Ośrodek ds. Monitorowania nacjonalizmu, piszą na Facebooku: – W dniu 06.01.17r. chcemy razem ze wszystkimi mieszkańcami Ełku okazać wsparcie dla Muzułmanów, którzy padając ofiarą narodowskiej nienawiści zmuszeni byli do obrony swojego życia i mienia. Przejdziemy główną ulicą aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność (pisownia oryginalna). Jak deklaruje Ośrodek ds. Monitorowania nacjonalizmu jego celem „jest walka z ksenofobią, homofobią i ogólną agresją u przedstawicieli skrajnej prawicy, której działania destabilizują nasze społeczeństwo”.

 

Do lewackiej inicjatywy krytycznie odniósł się ksiądz Isakowicz-Zaleski, który napisał: Organizowany w święto Trzech Króli „Marsz solidarności z Muzułmanami w Ełku” to iskra na beczkę prochu. Przygotowuje to „tęczowa” organizacja z Warszawy, która przyjeżdża tutaj na „gościnne występy”. MSWiA i władze miasta powinny zakazać tego wydarzenia, które może mieć nieobliczalne skutki".

 

Przypominamy: W sobotę ok. 23.00 w wyniku awantury w barze z kebabem, doszło do zabójstwa 21-letniego Polaka. Prokuratura postawiła zarzuty zabójstwa Algierczykowi – właścicielowi baru – oraz pracującemu w lokalu Tunezyjczykowi.

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Dziś 60. urodziny obchodzi Donald Tusk. Jakie są odpowiednie życzenia dla Przewodniczącego RE?

Redakcja malydziennik

WIEMY, kto dokonał zamachu na meczet w Kanadzie! To…

Redakcja malydziennik

No to Schenpfowie się zdziwią: wkrótce mają dostać nakaz zwrotu 400.000 zł wyłudzonego świadczenia!

Redakcja malydziennik
Ładuję....