POLITYKA

Lewactwo w szoku! Niemieccy geje masowo głosują na skrajną…

Okazuje się, że sukces wyborczy skrajnie prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD), która zdobyła 94 z 709 miejsc w Bundestagu (wynik niespotykany dla prawicy od 1945 r.) Niemieccy homoseksualiści popierają skrajną prawicę ze strachu przed rosnącą obecnością muzułmanów.

Jednym z liderów partii jest Alice Weidel, homoseksualistka wychowująca dwoje dzieci ze swoją partnerką, która pozostaje przeciwna „małżeństwom” osób tej samej płci – jest to fakt, nad którym lewacy łamią sobie głowy.

 

Tymczasem europejscy homoseksualiści zaczęli na własnej skórze odczuwać, że islam ich potępia. Smakując owoce "religii pokoju", zrozumieli, że są to owoce gorzkie, obrzydliwe. 

 

Jeden z gejów mieszkających w Paryżu powiedział niedawno agencji Associated Press: „W obliczu obecnych zagrożeń, szczególnie ze strony radykalnego islamu, geje uświadomili sobie, że będą pierwszymi ofiarami tych barbarzyńców, i że tylko Marine proponuje radykalne rozwiązania”. Front Narodowy Marine Le Pen cieszy się poparciem większej liczby homoseksualistów, niż jakakolwiek inna francuska partia. 

 

Inny niemiecki homoseksualista wyjaśnia, że porzucił popieranie lewicy. Według niego w Niemczech „jest zbyt niebezpiecznie dla gejów, by żyć otwarcie. Stwierdził, że potrzebna jest partia, która "będzie o tym mówić wprost”. Analogicznie do francuskiego Frontu Narodowego, AfD jest teraz popierana przez większy odsetek homoseksualistów, niż heteroseksualistów.

 

 

Źródło: TV Republika

Komentarze

Zobacz także

Wojna nuklearna może wybuchnąć w każdej chwili. Putin ostrzega

Redakcja malydziennik

Wyborcy PiS wbrew rządowi. Oni mają inny pomysł na handel w niedzielę. Popieracie?

Redakcja malydziennik

Polacy masowo migrują! Zastępują nas Ukraińcy… czy za 10 lat nasz kraj będzie jeszcze istnieć?

Redakcja malydziennik
Ładuję....