RELIGIA

Lewactwo dostało szału! Zdemolowali samochód obrońców życia!

Auto obrońców życia stało zaparkowane przed warszawskim szpitalem im. prof. Witolda Orłowskiego. Właścicielem pojazdu jest fundacja "Pro-Prawo do życia", która organizuje pikiety w obronie życia pod szpitalami, w których przeprowadza się aborcje. Nieznani sprawcy oblali antyaborcyjny samochód czerwoną farbą.

Działacze fundacji "Pro-Prawo do życia" 19 czerwca postawili pod szpitalem im. prof Orłowskiego samochód oklejony plakatami z antyaborcyjnymi hasłami. Pojazd był zaparkowany przed głównym wejściem do szpitala, w którym jak podaje Fundacja Pro – Prawo do życia – "zabija się najwięcej nienarodzonych dzieci w Polsce".

 

Antyaborcyjne plakaty, na których widnieją zwłoki pomordowanych w wyniku aborcji dzieci, musiały porządnie ukłuć niejedno lekarskie sumienie. W końcu jakiś lewak nie wytrzymał. W sobotę 20 sierpnia pojazd został zdemolowany. Auto zostało oblane czerwoną farbą, puszki pozostawiono na ziemi. Na swoim profilu facebookowym działacze Fundacji poinformowali, że samochód jest już wyczyszczony.

 

Źródło: wawalove.pl / facebook/Fundacja Pro Prawo do życia

Komentarze

Zobacz także

Jaki będzie świat po Apokalipsie? PRZEKONAJ SIĘ!

Redakcja malydziennik

Czy tatuaże i piercing to dzieło szatana? ZOBACZ!

Bóg stał się zarodkiem, embrionem, noworodkiem. Prawda dogmatu chalcedońskiego!

Redakcja malydziennik
Ładuję....