CYWILIZACJA

Lewactwo blokuje wykłady amerykańskiej działaczki pro-life. Ordo Iuris wysyła pisma przedprocesowe

Ordo Iuris organizuje cykl wykładów amerykańskiej działaczki pro-life na polskich uczelniach. Koła studenckie, które protestują przeciwko prelekcjom Rebecki Kiessling, otrzymały od Instytutu wezwanie przedprocesowe.

Rebecca Kiessling działa na rzecz całkowitego zakazu aborcji. Kobieta została wychowana przez żydowską rodzinę w Detroit. Kiedy Rebecca osiągnęła pełnoletność, spotkała się ze swoją biologiczną matkę Joann. Kiessling miała być poczęta w wyniku brutalnego gwałtu. Biologiczna matka nie przerwała ciąży, ponieważ wówczas zabraniało tego prawo stanowe w Michigan i obawiała się warunków sanitarnych w podziemiu aborcyjnym. Zaraz po porodzie oddała dziecko do adopcji.

 

Spotkanie z matką miało być dla Kiessling doświadczeniem "zmieniającym życie". Od tego czasu działa na rzecz obrony życia. Także tego pochodzącego z gwałtu. Kiessling jest prawniczką, ma pięcioro dzieci – trzy biologiczne córki i dwóch adoptowanych synów. 

 

Przeciwko wykładom działaczki protestują studenci ze wszystkich uczelni, które Kiessling ma odwiedzić. W odpowiedzi Ordo Iuris opublikowało wezwanie przedprocesowe wysłane do studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i deklaruje, że skieruje je też do "innych radykalnych grup żądających zastosowania administracyjnych środków tłumienia debaty akademickiej". Instytut domaga się zaprzestania przez radykalne środowiska prób blokowania wykładów amerykańskiej obrończyni życia. 

Źródło: tokfm.pl Facebook/OrdoIuris

Komentarze

Zobacz także

Co za akcja! Europa umiera, ratunkiem jest tylko…

UWAGA! Eksperci udowodnili, że antybiotyk nie działa przeciwgorączkowo, a więc…

Redakcja malydziennik

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! WRZESIEŃ W POLSCE BĘDZIE PO PROSTU … UPALNY!

Redakcja malydziennik
Ładuję....