ARCHIWUM

"Lepper się nie powiesił, tylko został powieszony". Czy to cena za zajmowanie się niebezpiecznymi tematami?

"Uważam, że mogło dojść do szarpaniny z funkcjonariuszką i do przypadkowego strzału. Blida sama się nie postrzeliła, tak samo jak Lepper się nie powiesił, tylko został powieszony" – stwierdził w wywiadzie Andrzej Aumiller. Zdaniem ministra budownictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego zbyt wiele okoliczności związanych z tą sprawą jest "podejrzanych".

Facet, który rano wychodzi do sklepu, kupuje placek, robi sobie kawę, włącza telewizor, nie mógł się powiesić. Poza tym nie miał przerwanych kręgów szyjnych, policja nie zdjęła odcisków palców z rusztowania, po którym można się było dostać do łazienki przez okno, sekcję zwłok zrobiono dopiero po trzech dniach" – stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Andrzej Aumiller. Zdaniem ministra budownictwa Andrzej Lepper zajmował się niebezpiecznymi tematami, takimi jak budowa lotniska w Szymanach i przetrzymywanie w Polsce talibów i dlatego został zabity.

 

"Uważam, że mogło dojść do szarpaniny z funkcjonariuszką i do przypadkowego strzału. Blida sama się nie postrzeliła, tak samo jak Lepper się nie powiesił, tylko został powieszony" – dodaje Aumiller. Jego zdaniem twierdzenie, że Lepper miał problem z długami, jest absurdalne. "Nie miał żadnych długów, tylko kredyt, jak każdy rolnik. Komornik do niego nie przyszedł. A jeżeli chodzi o jego syna, to był już po przeszczepie wątroby i wszystko szło ku dobremu" – mówi.

 

"Na Leppera były zresztą zakładane pułapki, żeby go skompromitować. Najpierw seksafera z Anetą Krawczyk, rzekomo wykorzystywaną seksualnie przez działaczy Samoobrony, a później afera gruntowa, łapówkarska" – wyliczał. Zdaniem Aumillera "Kaczyński do dzisiaj żałuje, że koalicja została zerwana, a on przestał być premierem. Może Lepper by nadal żył i siedział w Sejmie? Na tle opozycji by błyszczał, bo przecież obecni liderzy niczego nie potrafią wypunktować, a on by potrafił" – mówił Aumiller.

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

ZOBACZ ten film! Andrzej Duda vs Bronisław Komorowski, kto wypadł lepiej?

Redakcja malydziennik

Głosujesz za aborcją? Nie otrzymasz Komunii świętej i katolickiego pogrzebu!

Redakcja malydziennik

Oto jak wygląda przyszłość Polski w … objawieniach Fatimskich! ZOBACZ CO SIĘ już wypełniło!

Redakcja malydziennik
Ładuję....