WYDARZENIA

Lekarze jej powiedzieli, że nigdy nie będzie mieć dzieci. Oj, bardzo się pomylili…

U Louise Andrew w wieku 17 lat zdiagnozowano wielką torbiel jajnika. Wtedy też od lekarzy usłyszała diagnozę: „Pani nigdy nie będzie miała dzieci, nie ma szans na naturalne poczęcie”. Dziś cieszy się gromadką dzieci, poczętych i urodzonych naturalnie.

Po słowach lekarza świat Louise legł w gruzach. Choć była jeszcze młoda, bardzo pragnęła urodzić dzieci i dać im to wszystko, czego jej zabrakło w dzieciństwie. „Miałam tylko jednego brata. Nasi rodzice rozeszli się, kiedy byliśmy mali. Nasze dzieciństwo nie było szczęśliwe” – przekonuje kobieta. Dlatego marzyła o tym, że swoim dzieciom stworzy pełen miłości dom.

 

Kiedy miała 17 lat lekarze wykryli u niej wielką torbiel jajnika: "Miałam poważne problemy zdrowotne, obfite krwawienia. Po wielu badaniach lekarze nie mieli dla mnie dobrych wiadomości. Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę to był cud” – opowiada kobieta.

 

Ten cud powtarzał się jeszcze dziesięć razy. Louise Andrew jest bowiem mamą dziesięciorga dzieci. "Za każdym razem mówię, że to już ostatni raz. Ale tak bardzo kocham być mamą, że znów zachodzę w ciążę. Ja naprawdę uwielbiam być mamą. Urodziłam się bo to, by mieć dzieci i jestem szczęśliwa”.

 

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Groźny narkotyk „flakka” dotarł do Polski. Zobacz co się dzieje z człowiekiem po jego zażyciu!

Sześć sposobów na to, jak stworzyć JEDNOŚĆ w małżeństwie

Redakcja malydziennik

Polska górą! Kamil Stoch zwyciężył turniej Czterech Skoczni!

Redakcja malydziennik
Ładuję....