POLITYKA

Lekarz, który zaoferował kurację Charliemu, ocalił życie tego dziecka! "Charlie Gard jest istotą ludzką zasługującą na szansę, aby przeżyć"

Art Estopinan, ojciec 6-letniego chłopca, który został poddany tej samej terapii, która została zaproponowana Charliemu Gardowi mówi jasno: "Jakie macie prawo, aby bawić się w Boga?"

Coraz więcej osób naciska w sprawie Charliego Garda – modli się w jego intencji Franciszek, a Donald Trump oferuje pomoc. Amerykański szpital, w którym Charlie mógłby poddać się eksperymentalnej kuracji oferuje nawet refundację kosztów z tym związanych.

 

DailyMail.co.uk dotarło do Arta Estopinana, Amerykanina, którego syn cierpi na podobne schorzeń, co Charlie. Został poddany także tej samej kuracji, która miałaby być zaaplikowana Brytyjczykowi. W 2011 roku Art Junior mógł tylko poruszać oczami, teraz, gdy ma 6 lat – może poruszać rękami, palcami, stopami, ramionami i, wg słów ojca, jest "silnym i szczęśliwym chłopakiem".

 

"Lekarz w Stanach, ten który uratował mojego syna, ma zaplanowaną terapię dla Charliego. Zaufałem [lekarzowi] z życiem mojego syna, lekarz twierdzi, że dla Charliego jest nadzieja. Jeśli jest leczenie, które może mu pomóc, to zasługuje na szansę" – mówił Art Estopinan DailyMail.co.uk.

 

Problemem jest jednak wciąż brak pozwolenia londyńskiego szpitala na zabranie Charliego na terapię do USA.

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Wreszcie polski rolnik będzie BOGATY!

Redakcja malydziennik

To już przesada! Aktywiści LGBT sprofanowali wizerunek MATKI BOŻEJ!

Adam Gaafar

UWAGA! TUTAJ panuje epidemia cholery! NIE JEDŹ TAM!

Redakcja malydziennik
Ładuję....