ARCHIWUM

Lech Wałęsa wraca do władzy?! Zobacz, co chce zrobić, jeśli nie będzie referendum, to…

Były prezydent, przez lata legenda Solidarności, przez lata Bolek, przychodzi z inicjatywą zmiany władzy w Polsce. "Jestem gotów poprowadzić i wykonać te zadanie L.Wałęsa." – pisze w serwisie społecznościowym.

Wałęsa od dawna angażuje się w ataki na Prawo i Sprawiedliwość. Od lat angażuje się w działania Platformy Obywatelskiej, a Solidarność odżegnuje się od jego działań. Tym razem eksprezydent wyszedł z pomysłem referendum antyrządowemu. Płomienny apel zamieścił na serwisie Facebook.

 

Na Facebooku istnieje wydarzenie zachęcające do zbierania podpisów. "Proponuję zbierać podpisy pod referendum należy zebrać więcej niż głosowało na Nich." – pisze L. Wałęsa. Niepokojąco brzmi scenariusz w razie odmowy przeprowadzenie referendum – Wałęsa domaga się milionowego protestu w Warszawie, obalenie rządu i zastąpienie go nowymi ludźmi. Całość może poprowadzić sam.

 

Trochę śmiesznie i strasznie zarazem. 

 

"Moim zdaniem – pisze Lech Wałęsa – Należy jak najszybciej usunąć obecnie sprawujących władzę. Możliwie demokratycznie i Pokojowo. Nie może być tak, że obecna władza łamie wszelkie możliwe prawne rozwiązania, a od Narodu wymaga. Poszanowania. To, co wyprawiają w każdej dziedzinie niszczy Kraj. Wszyscy Kochający Ojczyznę nie możemy dalej na to pozwalać"

 

Zachęca także do demokratycznych metod, ale nie tylko:  "Proponuję zbierać podpisy pod referendum należy zebrać więcej niż głosowało na Nich. Nie prosimy, żądamy referendum, czy mogą tak sprawować władzę?. Przy odmowie zbieramy się w Warszawie ponad 1 000 000 osób i pomagamy im opuścić stanowiska, jednocześnie obsadzając nowymi do czasu szybkich WYBORÓW."

 

Były prezydent potwierdził swoją gotowość do wykonania zadania: "Jestem gotów poprowadzić i wykonać te zadanie L.Wałęsa."

Źródło: Facebook/ MałyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Znajome gwałcicieli z Rimini zaczynają mówić i opowiadają przerażajace rzeczy

Redakcja malydziennik

65 lat temu komuniści skazali na śmierć wielkiego polskiego BOHATERA. PAMIĘTAMY!!!

Redakcja malydziennik

Kolejny ważny fakt w sprawie Magdy Żuk. Właśnie poinformował o nim Zbigniew Ziobro

Redakcja malydziennik
Ładuję....