POLITYKA

Kukiz zaorał Waszczykowskiego i banderowców! "W mundurach SS nie wjadą…"

Paweł Kukiz skomentował na facebooku nieudolność polskiego ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Wschodnia polityka zagraniczna PiS to totalna kompromitacja państwa.

Paweł Kukiz skomentował słowa Waszczykowskiego, który powiedział o banderowcach, że "ludzie, którzy ostentacyjnie zakładają mundury SS Galizien, do Polski nie wjadą". Kukiz odnosząc się do tego oświadczenia przytomnie stwierdził, że – W mundurach SS nie wjadą, bo zabrania tego ustawa.

 

Po czym dodał: – Natomiast spokojnie mogą wjechać z czerwono-czarną flagą i portretem Bandery wydziaranym na czole, ponieważ od blisko dwoch lat Prawo i Sprawiedliwość NIE CHCE uchwalić ustawy autorstwa Kukiz’15 o ZAKAZIE PROPAGOWANIA BANDERYZMU! Żeby "odpowiednie procedury" powstały to najpierw musi istniec PRAWO, których dotyczą.

 

Wychodzi na to, że jedyne ugrupowanie zasiadające w sejmie, które ma trzeźwą wizję prowadzenia godnej i mądrej polityki zagranicznej to ruch Kukiz 15. PiS prowadzi idiotyczną neoromantyczną politykę, bez bilansu zysków i strat. Tracimy dobry kontakt z Rosją, a banderowski chłystek szefujący ukraińskiemu IPN-owi pluje nam w twarz. Kiedy to się skończy? I czy ktoś wreszcie poskromi bezczelnego ukraińskiego chłystka?

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Prawidłowo! Prawo i Sprawiedliwość będzie rozmawiało z PO, ale Schetyna musi zrobić tylko jedną rzecz…

Rosjanie kroją nas jak nikogo! Kolejny gazociąg może bardzo źle wpłynąć na dostawy gazu do Polski

Redakcja malydziennik

Zachód kapituluje przed TERRORYZMEM! Zobacz Video!

Redakcja malydziennik
Ładuję....