POLITYKA

Kukiz współczuje … Schetynie!

Współczuję liderowi PO Grzegorzowi Schetynie, jest w fatalnej sytuacji; część młodych posłów PO "nie chce odpuścić" protestu w Sejmie – ocenił we wtorek lider Kukiz’15 Paweł Kukiz.

W poniedziałek po południu odbyło się spotkanie szefów partii parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. Uczestniczyli w nim liderzy PiS, Kukiz’15, Nowoczesnej i PSL. W spotkaniu udziału nie wziął jednak przewodniczący Platformy. Kolejne rozmowy mają odbyć się we wtorek o godz. 14.

 

Kukiz pytany w radiowej Jedynce, czy lider PO, Grzegorz Schetyna jest zakładnikiem obecnej sytuacji w swojej partii, odpowiedział, że mu współczuje, bo "w sytuacji jest fatalnej". "Tam (w PO) są różne obozy. Jest obóz pani Ewy Kopacz. Jeżeli z kolei nie będzie reelekcji Donalda Tuska, to wielce prawdopodobne, że będzie wracał do Polski z misją +ratowania środowisk balcerowiczowskich+. Stąd być może w tej chwili takie osłabianie Kijowskiego i Petru" – powiedział.

 

Zdaniem Pawła Kukiza PO będzie kontynuowała protest w Sejmie. Lider Kukiz’15 uważa, że część młodszych posłów Platformy Obywatelskiej w tej sprawie "nie chce odpuścić". "To jest bardziej sprawa zdarzeniowa już w tej chwili niż sprawa merytoryczna" – mówił. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Putin stawia warunki Polsce ws. wspólnego dialogu

Redakcja malydziennik

Sukces Rosji nie jest dla Polski nigdy dobrą wiadomością, ale… są rzecz, które gwarantują tylko Rosjanie!

Prawdopodobne porwanie polskiej ciężarówki, której dokonano zamachu. Właściciel firmy nie miał kontaktu z kierowcą od południa

Redakcja malydziennik
Ładuję....