ARCHIWUM

Kukiz współczuje … Schetynie!

Współczuję liderowi PO Grzegorzowi Schetynie, jest w fatalnej sytuacji; część młodych posłów PO "nie chce odpuścić" protestu w Sejmie – ocenił we wtorek lider Kukiz’15 Paweł Kukiz.

W poniedziałek po południu odbyło się spotkanie szefów partii parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. Uczestniczyli w nim liderzy PiS, Kukiz’15, Nowoczesnej i PSL. W spotkaniu udziału nie wziął jednak przewodniczący Platformy. Kolejne rozmowy mają odbyć się we wtorek o godz. 14.

 

Kukiz pytany w radiowej Jedynce, czy lider PO, Grzegorz Schetyna jest zakładnikiem obecnej sytuacji w swojej partii, odpowiedział, że mu współczuje, bo "w sytuacji jest fatalnej". "Tam (w PO) są różne obozy. Jest obóz pani Ewy Kopacz. Jeżeli z kolei nie będzie reelekcji Donalda Tuska, to wielce prawdopodobne, że będzie wracał do Polski z misją +ratowania środowisk balcerowiczowskich+. Stąd być może w tej chwili takie osłabianie Kijowskiego i Petru" – powiedział.

 

Zdaniem Pawła Kukiza PO będzie kontynuowała protest w Sejmie. Lider Kukiz’15 uważa, że część młodszych posłów Platformy Obywatelskiej w tej sprawie "nie chce odpuścić". "To jest bardziej sprawa zdarzeniowa już w tej chwili niż sprawa merytoryczna" – mówił. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Zobacz, jak Franciszek wypleni nieposłusznych kapłanów! "Człowiek siejący zgorszenie musi ponieść tego konsekwencje”

Redakcja malydziennik

Terrorysta w Polsce! Był najemnikiem ISIS, a w Polsce miał status UCHODŹCY

Redakcja malydziennik

Tak się niszczy tych, którzy sprzeciwiają się homomałżeństwom. A ona i tak się nie boi

Redakcja malydziennik
Ładuję....