POLITYKA

Kukiz ROZNIÓSŁ NA STRZĘPY "ścierwo pismackie" z WP.PL!

Poseł Paweł Kukiz trafił wczoraj na badania do szpitala MSWiA. Polityk poinformował wyborców na facebooku o swoim stanie zdrowia. Niestety cała sytuacja stała się okazją dla złośliwych trolli internetowych i nieudolnych redaktorów z WP.PL, którzy wykorzystali ją w haniebny sposób. Wirtualna Polska zaczyna sięgać po praktyki rodem z jakiegoś pudelka…

Jeden z użytkowników Twittera – Szymon Jarzyński, opublikował screenshot, na którym rzekomo Paweł Kukiz składa sam sobie życzenia powrotu do zdrowia. Wpis natychmiast podchwyciła Wirtualna Polska, obsmarowując Pawła Kukiza bez zweryfikowania prawdziwości zaistniałej sytuacji. 

 

Po wyczynach Kamila Sikory (zwanego przez internautów "parówkowym redaktorem"), jest to kolejny już fake news Wirtualnej Polski, który stawia pod dużym znakiem zapytania wiarygodność tego portalu informacyjnego. Zrozumiałe jest, że redaktorzy z WP.PL darzą sympatią Petru i Schetynę, ale jednak sięganie po fake newsy w walce z nielubianymi politykami to już nie dziennikarstwo a uprawianie polityki.

 

Oburzony Paweł Kukiz odniósł się do całej sytuacji na swoim facebooku gromiąc redaktorów Wirtualnej Polski – A Wy, "redaktorzy" podający takie fejki nie jesteście dziennikarzami,a zwykłym ścierwem pismackim. Okazuje się, że nawet w szpitalu polityk nie może spokojnie odpocząć. Lewicowo-liberalne media są wściekłe, że ugrupowanie Kukiz’15 zasiada w sejmie a jego poparcie jest stabilne. Stąd sięganie po prymitywne metody. Obecnie WP.PL skorygowała już swój wpis, żadne przeprosiny jednak nie padły. Typowe dla lewicy… dno.

 

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

To największy skandal medyczny w historii! Na chorych na raka dorobił się MILIONÓW

Redakcja malydziennik

„Nie poddawajcie mnie eutanazji”. DRAMATYCZNY TATUAŻ STARUSZKI!

Redakcja malydziennik

Franciszek znowu zaskakuje: Panu Bogu podoba się, gdy się na Niego…

Redakcja malydziennik
Ładuję....