POLITYKA

Ktoś regularnie demolował lokal Irańczyka w Warszawie. Monitoring pokazał, że to…

Niespełna rok temu Irańczyk otworzył przy ulicy Miodowej w Warszawie kawiarnię Brunet Kafe. Komuś ona najwyraźniej nie przypadła do gustu, gdyż regularnie była dewastowana. Zrozpaczony właściciel zainstalował ukrytą kamerę…

Monitoring uchwycił… 85-letniego wandala z laską w jednej i puszka spraya w drugiej ręce. Krewki starszy pan prawdopodobnie odpowie za 5 ataków na restaurację.

Salar Farsi do Polski przyjechał dziewięć lat temu. Opuścił Iran, by podjąć studia w naszym kraju. We wrześniu ubiegłego roku otworzył kawiarnię Brunet Kafe. Do pierwszego ataku doszło po miesiącu – zniszczono zamki drzwiach, po miesiącu sytuacja się powtórzyła, do tego porysowano witrynę. Przy trzeciej próbie wbito w klamki gwoździe, po raz czwarty lokal zniszczono w lutym, a zdesperowany właściciel zainstalował monitoring.

W kwietniu doszło do kolejnego ataku, który został zarejestrowany. Tym razem pomalowano sprayem witrynę i wyłamano zamki. Po dostarczeniu materiału na policję ta ujęła sprawcę. Okazał się nim 85-letni starszy pan.

 

Policja gromadzi materiał dowodowy, a właściciel szacuje straty. Sprawą zajmie się sąd

 

Źródło: Telewizja Republika, tvp.info

Komentarze

Zobacz także

Zaskakujący Sondaż: Co Polacy myślą o reparacjach wojennych od Niemiec?

Redakcja malydziennik

Dziś są URODZINY Agaty Kornhauser-Dudy. Pani Prezydentowo, wszystkiego najlepszego! Dowiedz się, ile lat skończyła

Redakcja malydziennik

WRESZCIE ! Wszyscy zaangażowani w popularyzację rotmistrza Witolda Pileckiego NAGRODZENI!

Redakcja malydziennik
Ładuję....